Aktuálne Krása 

Premena Pavlínky

Ošetrenie pleti a vizáž

Prvá z dám, ktorá prišla vrámci výhry v Superbabkách z mája užiť si trošku relaxácie, ošetrenie pleti a vizáž sa volá Pavla. Je krásne, keď pri osobnom stretnutí zistíte (tak pocitovo), že sa už dlho poznáte. Tie veselé a optimistické komentáre, ktoré od nej čítam na facebooku, pokračovali aj pri osobnom stretnutí. Je to žena do koča a do voza a má veľa záujmov.

Tak si pozrite, ako sme sa spolu zabávali.

Pavla sa o seba stará. K dobrej vlastnosti patrí, že je veselá a to je vidieť aj na črtách jej tváre. Nerobili sme efekt wow, len sme chceli podchytiť jemnosť. Niekedy čím menej líčidiel, tým lepšie! Skôr sme venovali dôležitú pozornosť ošetreniu pleti. Vyskúšala si najnovšie novinky na hĺbkové ošetrenie pleti, zapravenie výživy do pokožky a vyhladenie celej tváre. Rozdiel sme spolu pozorovali po ošetrení polovice tváre.

Postupne, keď bola celá pleť už hladká a hebká, prešlo sa na skrášľovací proces.

Vizážistka Adrika krásne prežiarila pleť s dekoratívnou kozmetikou NuColur, všetko na prírodnej báze a vytiahla to krásne, čo je na Pavlínke. Oči a pery.

Zameranie sa na dôraz očí a jemných pier dodalo Pavlínke príjemný vzhľad. „Pravá krása ženy nie je v jej postave, v spôsobe oblečenia, v šatách, ktoré nosí, alebo štýle jej účesu. Krásu ženy vidno v jej očiach, pretože sú oknom do jej duše, miesto, kde prebýva láska.

Trošku sme sa venovali telu a hlavne vyskúšali sme spevnenie jednej paže.

Na záver som urobila aj fotenie na pamiatku a krátke video. Pozrite si ho priamo na stránke Baja.

Text a foto Jana Majdanová  Durajová

Všetko si môžete pozrieť priamo na tejto adrese: https://baja.sk/2019/06/20/premena-paulinky/

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články