Najčítanejšie Vaše príbehy 

Prečo toľkých ľudí iritujem? Pýta sa Renáta Názlerová. Apropo, schudla som 24 kg!

Pretože sa mám rada aj so svojimi chybami.
Iste ste si všimli i sami na sebe, ako majú ľudia vo vašom okolí tendenciu vás hodnotiť. Ako vyzeráte, ako sa obliekate, ako sa správate, nešetria „svojimi názormi“ na vás ako osobu, na váš život, na to, čo robíte a ako by ste to mali robiť inak a čo by robili oni na vašom mieste.
Neraz sa stávame terčom posmeškov, urážok, ohovárania a intríg. Dokonca aj medzi kolegami, na pracovisku, v rodine. Je ťažké zostať pozitívny a sám sebou v toxickom prostredí. Dá sa to jedine vtedy, keď si uvedomíme a prijmeme za svoje tri základné princípy spokojného (vlastného) života:
1. čo si o mne myslia iní, je ich vec, a ich problém NIE MOJ
2. čo si o sebe myslím ja JE PLNE V MOJICH RUKÁCH, ako si to nastavím, tak to budem mať
3. ak som milovaný/á a mám koho milovať MÁM VŠETKO, čo potrebujem k spokojnému životu (a ešte kúsok zdravia)
Viem, že nie som dokonalá, viem, že občas robím chyby, viem, že mám lepšie, ale aj horšie dni a časy. Ale tak je to v poriadku. dokonca v absolútnom poriadku, lebo som človek, nie stroj. Mám sa rada taká, aká som. A vďaka tomu, že sa mám rada so všetkými svojimi nedokonalosťami, dokážem mať rada aj ostatných s ich nedokonalosťami.
S čím súcit a pochopenie nikdy mať nebudem, je vedomá zloba a zákernosť. Ale od toho sa viem odstrihnúť, lebo sa pevne držím tých troch bodov, ktoré som vám tu vyššie popísala.
Teším sa na vaše postrehy a názory na túto tému.
Takže… od novembra 2022 do dnes mínus 24 kg.
Pridávam aj nejaķé porovnávacie foto a otázku: VIDNO, ČI NEVIDNO?
A ďakujem aj za zdieľania.
Pekný deň!
Renáta Názlerová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články