Najčítanejšie Predstavujeme vám 

Poďte s nami do Patiniec

V štvorhviezdičkovom hoteli Wellness Hotel Patince, ktorý sa nachádza v kúpeľnom stredisku Patince, na Podunajskej nížine, nájdu hostia všetko, čo potrebujú k príjemnej dovolenke.

Hotel ponúka svojim hosťom okrem priestranných štandardných izieb aj nadštandardné izby:  Superior, Deluxe, Family alebo luxusné dvoj- štvor- alebo šesť-lôžkové apartmany. Tak isto hotel myslí aj na imobilných hostí a ich špeciálne potreby, pre ktorých špeciálne upravil izby. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, telefónom, minibarom a trezorom. Väčšina izieb má balkón.

V hotelovej reštaurácii si hostia môžu pochutnať na vynikajúcich kulinárskych špecialitách, ktoré naši kuchári pripravujú zo surovín dodávaných predovšetkým domácimi a regionálnymi dodávateľmi a producentmi. Ponuka jedál je široká od regionálnych až po zahraničné, vegetarianské, bezlepkové, bezlaktózové, dietne jedlá. Myslíme aj na ľudí so špeciálnymi stravovacími potrebami, pre ktorých naši kuchári pripravia na požiadanie stravu podľa ich potrieb. Ponuku jedál výborne dopĺňa aj široký výber regionálnych a zahraničných vín.

Na oživenie dovolenky hotel ponúka rôzne možnosti. Najviac obľúbenou je bazénový svet, ktorý je najväčším zážitkovým krytým bazénom na Slovensku. Termálna voda v bazénovom svete pochádza z prameňa Hévíz, ktorý vyviera z hĺbky 200 m a zohrieva sa na 30-36 ˚C. Vyznačuje sa vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka čomu  priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo.


Na relaxáciu slúži aj našich 5 saun. Úplne sa uvoľniť vedia hostia pod rukami skúsených klasických masérov alebo pravých thajských masériek. O skrášlenie tela sa s radosťou postarajú naše skúsené kozmetičky a pedikérky.

Hotel ponúka aj viacero športových aktivít. Hostia si môžu zahrať tenis, minigolf, beach volejbal, stolný tenis, petanque, bowling, biliard, šípky. Neďaleko hotela sa nachádza aj cyklotrasa, ktorá patrí medzi najmenej náročné trasy na Slovensku. Preto je  ideálna pre cykloturistiku pre starších ale aj rodiny s deťmi.

Objaviť prostredie hotela vedia hostia aj prostredníctvom nordic walkingu buď samostatne alebo prostredníctvom skúsenej inštruktorky. Svoje telo si vedia sformovať aj počas fitness aqaerobiku alebo power jógy.

Ako jediný hotel na slovensku Wellness hotel Patince**** aj vlastný prístav a vlastnú výletnú loď.  Hostia si vedia vychutnať krásy Dunaja nie len z brehu ale aj z paluby lode.

Hotel myslí špeciálne aj na hostí vyššieho veku. Okrem špeciálneho seniorského pobytového balíčka s procedúrami ponúkame pre hostí aj malé drobnosti, ktoré hostí určite potešia. Napríklad, okrem dennej tlače si nemusia robiť starosti, keď si zabudnú okuliare na čítanie. Na požiadanie im ich dari požičiame. Všetky dôležité informácie sa dozvete  aj v špecializovanej sekcii na webovej stránke.

POZOR SÚŤAŽ!

Vyhrajte s nami

Pobyt Classic 2 osoby /2 noci spolu v sume 299 €:

– 2 noci v **** hoteli v komfortnej dvojlôžkovej izbe Standard pre 2 osoby

– polpenzia – raňajky a večera formou bufetových stolov alebo výberom zo 4- chodového menu,

– neobmedzený vstup do bazénového a saunového sveta,

– neobmedzený vstup do fitness centra,

– relaxačný program vo vyhradených dňoch,

– parkovanie

– Wifi

Napíšte nám v komentároch pod článkom i na facebooku, prečo by ste radi navštívili Wellness Patince?

www.wellnesspatince.sk

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články