Najčítanejšie Vaše príbehy 

Pamätáte sa na televíznu hlásateľku Gabiku Piroškovú? Pozrite sa, aká je stále prísna na svoju váhu. Čo robí preto, aby nepribrala ani kilo?

Pamätáte sa na Gabrielu Piroškovú? Začínala v Slovenskej televízii ako programová hlásateľka, neskôr jej pribudli vlastné relácie. Riešila problémy obyčajných ľudí a teraz pripravuje kultúrne programy. Zaujal ma jej status pod fotografiami, ktoré na svojej stránke uverejnila známa dvojica – Julius Karabinoš a Lenka Bóriková. Sami majú osobné skúsenosti s vyššími váhami, podarilo sa im výrazne schudnúť a tak majú teraz dostatok skúseností radiť iným ľuďom.

 

Pravidelne organizujú Premeny, ktoré ľuďom zmenia život. Naučia ich zdravo jesť, hýbať sa a samozrejme zdravo chudnúť. A čo pod tento ich príspevok na písala Gabika Pirošková? „Ja sa hýbem od malička, takpovediac. Začala som v 10 rokoch chodiť do ĽŠU ( dnes ZUŠ) a tam som si obľúbila tanec. Klasika, ľudovky, moderné tance, všetko sme sa tam naučili, asi tam kdesi som si obľúbila štíhlosť. A povedala som si, keď som prestala rásť, že na moju kostru mi stačí tých 49-50 kg. No, ako to dosiahnuť? Pohybom a striedmou stravou, to je asi základ. Keď som sa rozmlsala, hneď prišlo nejaké to kilo navyše a potom ťažko odchádzalo. Tiež sa mi páčili vždy postavy s trochou svalovej hmoty, tak aj keď som už dávno vyrástla z ĽŠU, hýbať som sa neprestala. Všetky módne trendy mám za sebou – aerobik, fitness, Pilates. Mám za sebou tri pôrody, tak to vám poviem, bolo náročné nepribrať príliš a dostať brucho do formy. Pomohla mi delená strava s tými 2-3 kg, čo mi po deťoch zostali a cvičenie, činky, “ brušáky“ a vlastne sa stali súčasťou môjho života.

Byť ohybná a pevná to som vždy chcela, tak teraz krátko pred 60-tkou si hovorím, že stojí za to byť v kondícii. Chodím rada na túry, prechádzky so psíkom a som fit. Verím, že to tak bude čo najdlhšie byť.“

Text a foto Gabriela Pirošková

Julius Karabinoš

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články