Aktuálne Dobré rady 

Neviete, čo pre rodinu pod stromček? Vybavte to v lekárni

Situácia si vyžaduje, aby sme sa zdržiavali čo najviac doma. Pre doplnenie zásob musíme však nielen do potravín, no často aj do lekárne. Spojte preto príjemné s užitočným a práve tu nakúpte darčeky pre celú rodinu! Máme pre vás pár tipov…

Čo rozveselí vnúčatá?

Trefa do čierneho sú bezpochyby výživové doplnky na imunitu, či rôzne vitamíny. Základom je lákavé balenie, tvar toboliek alebo nejaký pridaný darček. Na trhu sú navyše dostupné aj rôzne produkty pre športujúce deti. Zaručene potešíte nielen najmenších, ale aj ich rodičov.

Niečo pre dospelákov

Ak by ste sa dospelákov spýtali, aké darčeky radi dostávajú, určite by vyhrala odpoveď „praktické“. Výživové doplnky a voľnopredajné lieky takými bezpochyby sú! Pri výbere pre ženu máte možnosti o trošku širšie – nájdete nielen tie, ktoré sú primárne určené na podporu zdravia; tiež je mnoho takých, ktoré pomôžu napríklad aj s kozmetickými nedostatkami (vypadávanie vlasov, lámavé nechty, mdlá pleť a pod.).  Portfólio výživových doplnkov pre mužov je tiež pestré; ak si neviete poradiť sami, spýtajte sa priamo lekárnika.

Nezabudnite na seba a priateľov!

Nie je žiadnym tajomstvom, že s pribúdajúcimi rokmi si zdravie vyžaduje oveľa väčšiu starostlivosť; napriek tej najväčšej snahe sa však pridružia aj rôzne problémy. K častým patria napríklad zápaly kĺbov, oslabená imunita či dokonca opakované zápaly bakteriálneho či vírusového pôvodu. Pomôcť vyriešiť aj tieto zdravotné ťažkosti môže enzýmový liek Wobenzym. Ak  teraz kúpite 800tbl. balenie, dostanete k nemu balíček obľúbenej kozmetiky Yves Rocher, vybrať si môžete z dvoch vôní: Kokos alebo Mango a koriander (podľa dostupnosti v lekárni). Wobenzym je skvelým darčekom aj pre tých, ktorých čaká v priebehu budúceho roka operácia a chcete im pomôcť čo najrýchlejšie sa zotaviť. Obsiahnuté enzýmy totiž skracujú dĺžku hojenia nielen po operáciách, ale aj po úrazoch. Wobenzym je tak skvelým darčekom – či už chcete urobiť radosť sebe, alebo blízkym.

Akcia platí do vydania zásob. Wobenzym je tradičný enzýmový liek z prírodných zdrojov. Starostlivo čítajte príbalovú informáciu. Viac na www.wobenzym.sk

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články