Aktuálne Predstavujeme vám 

Milo Kráľ: Nová pieseň venovaná zrelým ženám, teda aj nám Superbabkám!

Herec, režisér a hudobník Milo Kráľ prichádza v mesiaci lásky s novou pesničkou s veľavravným názvom  „Zrelá žena”, ktorá je súčasťou jeho pripravovaného albumu. „V tejto piesni mi zrejme dajú za pravdu mnohí muži, – prezrádza svoje myšlienkové pochody o ženách Milo Kráľ.  „Náš pohľad na príťažlivosť ženy nie je čiernobiely, ako si to ženy väčšinou myslia. Nie je pravdou, že nás zaujímajú len do istého veku. Neuvedomujú si, že ich príťažlivosť častokrát podčiarkujú práve  ich životné skúsenosti a ich následný  – iný pohľad na život – jedným slovom ich zrelosť.”


Umelec vysvetľuje, že táto pieseň nemá robiť rozdiely medzi ženami, práve naopak, pokúša sa búrať mýty, ktorými sa ženy často trápia. Text a hudbu zložil Milo Kráľ. K hudbe je aj klip – jeho realizáciu zveril do rúk svojho spolužiaka z filmovej réžie – Tomáša Rafaja.  „V hudobnom a obrazovom prevedení sa tak stretáva viacero pohľadov,“ – prezrádza autor piesne Milo Kráľ, ktorý sa mimochodom podpisuje pod celý pripravovaný album.  „Klip vykresľuje hru myšlienok muža v kontexte jeho skúseností a minulosti. Rád si vypočujem spätnú väzbu na túto skladbu a jej klip. Do septembra predstavím ešte pár songov s klipmi, a potom nový album.”

Song “Zrelá žena” je zverejnený na youtube kanáli Mila Kráľa, link:

https://youtu.be/o5tZ6biMheI

Vo videoklipe uvidíme Milovu spevácku partnerku aj členku kapely Milo Kráľ Band – Barboru Švidraňovú, ktorá spoluúčinkuje v prvom videoklipe  k pripravovanému albumu Mila Kráľa, ktorý vyjde v septembri k piesni LOVE SONG.

Link na videoklip LOVE SONG:

https://www.youtube.com/watch?v=bE5PGseTeMw

Nechýba však ani skvelá Betka Stanková, ktorá hrá s Milom Kráľom v seriáli Nový život, a to rovno jeho seriálovú manželku.

Anna Olvecká, PR manager Milo Kráľ Band – MKB

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články