Tipy triky 

Maximálne pohodlie a nový dizajn

Hľadáte spôsob, ako čo najúčinnejšie a čo najpohodlnejšie umyť svoj riad? Uprednostňujete prípravky, ktoré obsahujú hneď niekoľko benefitov v jednom? Značka Somat predstavuje novinky v rámci svojho najrozšírenejšieho radu All in One – multifunkčné tablety Somat All in 1 Extra a multifunkčný Somat All in 1 gél. Výhodou je, že k nim nie je nutné pridávať soľ ani leštidlo.

Nový, vylepšený rad multifunkčných tabliet do umývačky Somat All in 1 Extra je teraz vďaka svojim 9 čistiacim funkciám omnoho silnejší proti zaschnutým zvyškom jedla, či škvrnám od kávy a čaju. Tablety zároveň udržiavajú riad dokonalo čistý, žiarivý a poskytujú perfektné výsledky umytia už pri 40°C.

Používate radšej do umývačky na riad tekuté gély? Somat All in 1 je prvým multifunkčným gélom vo svojom rade. Okrem funkcie soli a leštidla pomáha tento multifunkčný gél taktiež chrániť sklo pred koróziou. Množstvo gélu sa dá jednoducho prispôsobiť množstvu riadu v umývačke či miere jeho znečistenia. Dostupný je vo variante Lemon & Lime.

Text a foto Seessame

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články