Aktuálne Pre zábavu 

Letný horoskop

Baran 21.3. – 20.4.

Využite úplnú voľnosť na uplatnenie svojich vrodených vlastností so všetkými kladmi i nedostatkami. Buďte sami sebou, nenechajte sa ovládať partnerom, aj keď sa javí ako silnejšia osobnosť!

Býk 21.4. – 20.5.

Máte vhodné obdobie na uskutočnenie mnohých plánov, ktoré vám nedajú spávať. Možno sa vám v minulosti podarilo upozorniť na seba dôležitú osobu a tá vám pomôže k úspechu.

Blíženci 21.5. – 21.6.

V tomto období využívajte skôr defenzívnu taktiku než agresívnejšie správanie. Nepriaznivú situáciu zvládnete lepšie, keď na ukončenie nepriaznivého obdobia a stabilizáciu počkáte s rozvahou.

Rak 22.6. – 22.7.

Najväčší úspech získate  vtedy, keď budete zúročovať to, čo ste už dosiahli. Nebojte sa ale vytýčiť si aj ciele dlhodobejšieho charakteru. Vaše vyhliadky sú priaznivé.

Lev 23.7. – 22.8.

Využite priaznivý čas na dobehnutie niektorých vecí, o ktorých dobre viete, že ste ich premeškali kvôli svojej pohodlnosti. A myslite na to, že aj vaši kolegovia sa chcú presadiť.

Panna 23.8. – 23.9.

Využite týždeň na to, aby ste si udržali pozíciu, ktorú sa vám podarilo získať. Vaše šance presadiť sa, alebo zaujať druhé pohlavie sú v týchto dňoch vysoké. Neurobte chybu v komunikácií.

Váhy  24.9. – 23.10.

Nerušene uplatňujte všetky svoje schopnosti, ktoré ste dostali do vienka pri narodení. Ale dávajte aj pozor, lebo k silným stránkam ste dostali do vienka aj tie slabšie. Myslite na to!

Škorpión 24.10. – 22.11.

Nadišla pravá chvíľa, aby ste obhájili pozitívny  vývoj udalostí v osobnom i pracovnom živote. Ak ste zamilovaní, budete postupovať s ľahkosťou.

Strelec 23.11. – 21.12.

Musíte urobiť všetko preto, aby ste si udržali pozíciu, ktorú ste dosiahli. Malá chyba a všetko môže byť celkom iné. Ťažšie obdobie bude vyžadovať maximálne nasadenie síl a energie.

Kozorožec 21.12. – 20.1.

Väčšina z nás má celkom dobré vyhliadky na tento týždeň. Využívajte svoju cieľavedomosť, vytrvalosť a schopnosť koncentrácie. Správne zhodnotenie situácie vám umožní správny postup.

Vodnár 21.1. – 18.2.

Teraz to vyzerá tak, že musíte vydávať veľa energie bez viditeľného efektu. Prestaňte riešiť to, čo už dopredu viete, že nebudete korunované úspechom. V láske a vo vzťahoch nerobte žiadne konečné rozhodnutie.

Ryby 19.2. – 20.3.

Vašou najdôležitejšou úlohou bude čeliť nebezpečenstvu, ktoré je na obzore z obyčajnej  ľudskej  závisti. Ohováranie a zlá atmosféra na pracovisku vám, mierne povedané, sťažia priebeh tohto leta.

Foto Pixabay.com

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články