Aktuálne Pre zábavu 

Ktorý prírodný kameň priťahuje bohatstvo?

Prírodné kamene majú svoju špeciálnu energiu a silu. Svoj osud teda môžete zmeniť aj vďaka šperku s kameňom, ktorý si vyberiete. Niektoré kamene priťahujú lásku, iné poskytujú ochranu, alebo pomáhajú pri počatí. Doprajme si trošku ezoteriky.

Citrín

Má farbu zlata. Je to vzácny kameň, ktorý jeho majiteľovi sľubuje bohatstvo. Každý, kto si ho dá do peňaženky, vraj získa veľa peňazí a materiálne bohatstvo. Preto sa hodí ako darček tým, ktorí trpia nedostatkom peňazí. Je to pekný darček ľuďom, ktorí začínajú podnikať.

Malachit

Tento kameň sa odporúča nosiť ľuďom, ktorí chcú zmeniť svoj život. Malachit transformuje prítomnosť, prináša harmóniu, rovnováhu, očisťuje, otvára čakry, priťahuje bohatstvo a lásku.

Karneol

Urobí šťastného každého smutného človeka. Zbaví vás depresie. Kameň pomáha ovládať emócie, ako je žiarlivosť, nervozita, hnev a smútok. Pomáha dosiahnuť viac, ako ste už dosiahli.

Granát

Tento kameň pomáha vyrovnať sa so smútkom a strachom, ale prináša aj úspech, preto je vhodné nosiť ho napríklad na obchodné rokovania. Vďaka nemu budú určite úspešné.

Tigrie oko

 

Tento kameň ako magnet priťahuje bohatstvo a úspech. Tigrie oko vám pomôže, aby sa váš život nezmenil k horšiemu. Sľubuje zlepšenie finančných záležitostí. Okrem toho kameň dodáva optimizmus, radosť, šťastie a potešenie do života.

Nefrit

Tento kameň je populárny najmä v Číne. Ľudia mu pripisujú magické vlastnosti. Nefrit sa považuje za veľmi silný kameň. Dodáva svojmu majiteľovi sebadôveru, vďaka ktorej dosiahne svoj cieľ a úspešne zvládne finančné transakcie.

Zdroj Ikona Sylya

Foto Wikipedia, Pixabay

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články