Najčítanejšie Pre zábavu 

Ktorá sa na mňa najviac podobá?

„Myslím, že najviac sa na mňa podobá Zuzanka, no všetky tri majú niečo zo mňa a najviac úsmev,“ hovorí pani Olinka Haasová.

Som šťastná v mojej veľkej rodine s tromi dcérami a 5 vnúčatkami. Ten krásny pocit sa umocňuje hlavne na našich spoločných rodinných stretnutiach a oslavách. Navyše moja najstaršia dcéra Ivetka rada organizuje tiež rodinné workshopy pre nás a detičky – maľovanie kraslíc, tvorba maľovaných šarkanov, vianočné venčeky a iné umelecké výtvory. Tieto stretnutia sú úžasné a spontánne, lebo sme všetci zapojení aj malé vnúčence.

Tak milé superbabky – ak môžem, chcem aj ja byť superbabka, cítiť sa mladá v mysli a tešiť sa zo života. Niekedy si toto obdobie pomenúvam, že som v „ďalšom životnom stave“ – keď som bola malá, musela som poslúchať rodičov, čo ma vychovávali, skoro som sa vydala, štúdium, deti, manželstvo, rozvod – staroslivosť o deti, aby vyštudovali, práca – šéf…. všade som sa nejako prispôsobovala druhým – a teraz žijem obdobie, keď si vyberám, čo chcem, čo sa mi páči a čo nie, mám viac času na koníčky a hlavne pre seba samu konečne:
„ A o tom to je!“

Vaša Olinka Haasová

Foto archív Olinky Haasovej

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články