Najčítanejšie Zaujímavosti 

Idol našich mám a babičiek postavil po štyroch desaťročiach Bratislavu na nohy

Jaromír Mayer – interpret hitov Hospudko známá, Malý přítel z města N, Hádavá žena , či duetu  s exmanželkou Evou Pilarovou – Rozhoupej zvony sa po štyridsiatich rokoch ukázal na javisku v Bratislave. Do posledného miesta zaplnená sála Domu kultúry v Ružinove prekvapila i samotného interpreta. Z Československa emigroval v roku 1986  do Kanady, kde pracoval v olejárskej firme a muziku mal len ako koníčka.

Do rodnej zeme pricestoval pred niečo vyše troma rokmi, kedy jeho mamka mala už 97 rokov a chcel si ju ešte užiť.  Maminka síce o rok zomrela, ale Jaromírovi sa „doma“ zapáčilo. Dnes žije s priateľkou Vierou Dzurillovou, sestrou známeho slovenského hokejového brankára Vladimíra Dzurillu, striedavo pol roka v Kanade a pol roka na Slovensku. Bratislava sa stala mestom, v ktorom sa po rokoch odvážil na javisko pred publikum a oplatilo sa. Osemdesiatnik Jaromír Mayer je stále  činorodý a jeho verní fanúškovia  nezabudli ani desiatky rokov po jeho odchode do Kanady na jeho hity a spievali počas koncertu s ním, dokonca neváhali vstať a pod pódiom si zatancovať.

Došlo i na standing ovation a Mayerovi dokonca vypadla i slzička dojatia, protože taký úspech a nadšenie nečakal. Po koncerte nasledovala dlhá autogramiáda a samozrejme spoločné fotografovanie ako aj otázky, kedy a kde sa uskutoční najbližší koncert. Medzitým hosťoval v preplnenom Boby Centre v Brne, kde ho pozval Otto Weiter a Jaromír Mayer sa opäť presvedčil, že na neho ľudia nezabudli ani po desaťročiach odmlky.

-anka-

VI - AN
Media Art Promo Agency

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články