Pre zábavu 

Horoskop na november

Baran 21.3. – 20.4.

Od priateľov sa dozviete informáciu, ktorá vám pomôže rozhodnúť sa pri riešení istého pracovného problému. Ak ide o zásadnú vec, napríklad zmenu profesie, nenáhlite sa. Všetko si dôkladne premyslite, získajte ďalšie podrobnosti a zvažujte. Koncom mesiaca vás čaká dobrá správa, na úradoch sa vám podarí vybaviť záležitosti, ktoré ste odkladali na záver roka. Nepodľahnite každodenným stresom  a nájdite si čas na oddych a relax. Výborné sú nielen prechádzky v prírode, ale aj kultúra – kino, divadlo.

Býk 21.4. – 21.5.

Koníčky sú v chladnej jeseni dobrým liekom na nudu. Nájdite si na ne čas. Pozrite sa však aj pozorne po byte, čo by ste chceli do Vianoc stihnúť zrekonštruovať, upraviť. Možno už dlhšie sľubujete deťom úpravu v podobe poličky či novej skrinky. O slovo sa hlásia okná a nové dekorácie – tie sú však už vecou domácej pani. Postarajte sa o vytvorenie príjemnej rodinnej atmosféry. December bude vyrovnaný a pozitívny, v práci ani v štúdiu nehrozia neočakávané udalosti, ani mimoriadne stresy.

Blíženci  22.5. – 21. 6.

Aj keď sa usilujete, nedarí sa vám nadviazať s najbližším okolím kontakt, aký si predstavujete. Viazne komunikácia. Sadnite si s partnerom a preberte si, čo vás trápi. Zistite, či ide  len o chvíľkovú  únavu  vzťahu,  alebo o niečo zásadnejšie. Premáha vás únava, najmä krehkejšia polovička potrebuje rameno, o ktoré by sa mohla oprieť. Blížiace sa najkrajšie sviatky  v roku môžu byť pre vás vítanou príležitosťou, ako obrúsiť ostré hrany problémov a riešiť ich radšej láskavo a tolerantne.

Rak 22.6. – 22.7.

Energiou priam sršíte, dobre znesiete pre senzitívnych jedincov pomerne kritický mesiac s nedostatkom slnečných lúčov a tepla. Naordinujte si príjemné večery doma v teple, pri voňavom čaji, s dobrou knihou a so záľubou, ktorá vám prinesie uspokojenie a navyše je aj užitočná. Ak ste vo vyššom veku, môžete veľa urobiť pre svoje deti i vnúčatá. Niekedy stačí prostá vec – nájsť si čas, poslúžiť dobrou radou, pridať úsmev alebo aspoň si toho druhého vypočuť. V chladných dňoch si dávajte pozor na zdravie  a prechladnutie.

Lev  23.7. – 23.8.

Napriek tomu, že máte starosti vyše hlavy a neviete, čo stihnúť skôr – prácu alebo rodinu, jednoducho sa zastavte a vypnite. Zorganizujte si lepšie pracovné, hlavne však domáce povinnosti a niektorými poverte aj členov rodiny. Získate čas na vytvorenie pokojnejšej atmosféry, ktorá prinesie ovocie a prejaví sa v lepších vzťahoch a harmonickom prostredí, po ktorom  každý podvedome túži. Nájdite si čas na seba, venujte sa svojmu vzhľadu, zostaňte príťažlivá. Zatelefonujte blízkej priateľke.

Panna  24.8. – 23.9.

Zažijete tak trochu neisté a rozhárané obdobie, pretože sa budete musieť rozhodnúť medzi dvoma možnosťami. Zatiaľ váhate, neviete, na ktorú stranu sa prikloniť. Dobrá rada – nenechajte situáciu dôjsť tak ďaleko, aby ste nestratili obe. Neobviňujte sa, to vám určite nezlepší náladu. Pozrite sa spätne na vzťahové problémy, na to, čo ste nezvládli, najmä ak máte signály, že váš partner hľadá porozumenie  niekde inde. Núdzové riešenia a východiská budete musieť použiť aj vo finančnej oblasti.

Váhy  24.9.- 23.10.

Problémy, v ktorých sa  momentálne nachádzate, by mali čoskoro pominúť. Dostanete ten správny impulz, ktorý vás naviguje pri rozhodovaní. Dajte si však pozor na to, aby ste nezranili niečie city, časom by vás to mohlo mrzieť. Ocitnete sa v polčase, keď sa vaše  vzťahy začnú orientovať iným smerom. Vo vašom okolí  je osoba, ktorá má k vám blízko, no až neskôr si uvedomíte devízy, ktorými disponuje. Otestujte si ju, nevyhýbajte sa spoločnosti a situáciám, keď môžete byť spolu. A potom sa rozhodnite.

Škorpión  24.10. – 22.11.

Ak chcete zapadnúť do kolektívu, musíte preto aj niečo urobiť. Nebuďte individualistom za každú cenu a zrieknite sa niektorých manierov, ktoré hraničia s egoizmom. V opačnom prípade by výsledkom mohla byť osamelosť a pocity zbytočnosti. Možno sa vám v pracovnom kolektíve podarí nájsť niekoho, kto vás pochopí a pomôže pri prvých krokoch. V strede mesiaca zmobilizujte sily a urobte niečo príjemné – nielen pre seba, ale hlavne pre blízkych. A nezabudnite na vianočné darčeky.

Strelec  23.11. – 21.12.

November ponúka dobré perspektívy, šťastie vás bude sprevádzať najmä v maličkostiach. Výsledky úsilia potešia, zradiť vás však môže vlastná pohodlnosť, pre ktorú vám môže ujsť dôležitý detail. Plánujte si preto dôležité veci a ak veľmi zabúdate, naznačte si ich do svojho diára. Každý očakáva úspech a aj vy si musíte definovať, do akej miery po ňom túžite a čo ste ochotný preň obetovať. V láske vás čakajú príjemné chvíle, s partnerom sa dokážete stále prekvapovať a nanovo očarúvať. Plánujte si zimnú dovolenku.

Kozorožec  22.12. – 20.1.

Nezáviďte iným, pri pozornejšom pohľade zistíte, že ide o druh úspechu a bohatstva, ktorý je príliš veľkým bremenom. Vyberte si radšej ciele, ktoré sú menej bombastické, no môžete si ich vychutnať a užiť príjemnejšie a harmonickejšie. Tajomstvo života tkvie často v maličkostiach – v harmónii a v schopnosti rozlišovať medzi podstatnými a nepodstatnými vecami. Zatrpknutosť by vás mohla oberať o sily, ktoré využijete užitočnejšie. Máte šancu vyniknúť – nepodceňujte sa a neznižujte si sebavedomie.

Vodnár  21.1. – 19.2.

Sústreďte sa na niečo iné, ako len na prácu. Vaše myšlienky by mali dostať novú dimenziu. Zmení sa pohľad na problémy, z ktorých ste mnohé pokladali za neriešiteľné. Hľadajte východiská, možno aj tie, nad ktorými ste neuvažovali. Máte šancu začať znovu – aj vo vzťahu, ak po dlhých rokoch v ňom už väčšina vecí škrípe. Využite obdobie, keď je rodina väčšmi pospolu a pokúste sa ju stmeliť. Organizujte si spoločné víkendy, choďte spolu na prechádzky, na návštevy k rodine, k známym.

Ryby 20.2. – 20.3.

V krátkom čase budete musieť urobiť dôležité rozhodnutie, najmä ak sa zhorší  finančná situácia. Vašou devízou bude odvaha ju riešiť a popasovať sa s horšími ekonomickými podmienkami. Nesiahajte po riskantných riešeniach, ak chcete zmeniť miesto, premyslite si to. Koniec mesiaca prinesie prvé optimistické výsledky. Nedajte sa odradiť od plánov, pre ktoré ste sa rozhodli. A nezabudnite, nič nie je beznádejné. Súčasťou každého neúspechu je aj niečo pozitívne – skúsenosť.

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články