Móda Najčítanejšie 

Chcem vám dnes ukázať, čo všetko si „môžeme dovoliť“ aj my, čo máme veľkosť 52 – 62.

Áno, čo robí človeka človekom je jeho dobrota a nápomocnosť. A ženu robí ženou jej nekonečná schopnosť milovať, odpúšťať a pomáhať.
No ale sme ženy, a chceme sa aj páčiť. Aj sebe. Žiaľ, dlhodobý estetický diktát v nás vybičoval extrémnu citlivosť voči akejkoľvek fyzickej odchýlke od stanovených noriem. Pri nadváhe, nekonfekčnosti je to o to ťažšie, že to každý hneď vidí a ak je to blbec (prepáčte ten výraz), tak vám to začne okamžite predhadzovať pred oči, či sa posmievať. Áno, posmievať či dokonca urážať, aj toto sa deje vo svete dospelých.
Trochu obsiahlejší úvod k ďalším fotkám, ktoré som na dnes pre vás vybrala.
Ako ste správne pochopili, nechcem nič viac, len vám ukázať, čo všetko si „môžeme dovoliť“ aj my, čo nosíme veľkosť 52 – 62. A veľmi si prajem, aby sme sa spoločne podporovali v pozitívnom sebaprijatí.
Tu je jeden pracovný stylig: 7/8 biele nohavice a kivi, trochu ligotavý pulóvrik, pod ním predĺžené tielko s krajkou. Transparentné zalepovacie sandáliky síce vyzerajú trochu ortopedické, ale nie sú, avšak veľmi pohodlné, hlavne keď som v nich celý deň na nohách. Doplnok – krásna kabelka.
Samozrejme, budem sa tešiť na vaše komentáre, postrehy, skúsenosti a názory.
Majme dnes všetci pekný deň.
Text a foto Renáta Názlerová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články