Móda Najčítanejšie 

Biela blúzka – základ mladistvého šatníka

Ja osobne sa priznám, že v mojom šatníku prevažuje čierna. Som blondína a preto si myslím, že mi pristane. Určite to má tak veľa z vás, ktoré práve čítate tento článok. Ale nie je to správne. Pozrime sa na ženy v niektorých západných krajinách. Čím staršia, tým bledšie farby má na sebe. Prevažuje bledomodrá, béžová, biela. Krásne ich to omladí.

Bielu blúzku miluje aj 79 ročná módna návrhárka Carolina Herrera. Biela košeľa s jemným šperkom je dokonalá kombinácia minimalistickej módnej elegancie.

 

Šperk ako doplnok je veľmi elegantný detail k bielej blúzke.

To, ako sa obliekame závisí predovšetkým od osobnostného typu, záľub, postavy. Sme rôzne, ale prevládajú dve základné kategórie. Sú ženy konzervatívnejšie, tradičné, ktoré nemajú rady zmeny, nové veci a neradi sa vzdávajú svojich zvykov. A sú ženy, ktoré idú s dobou, sú chameleóni, majú rady nové výzvy, zmeny, rady skúšajú nové veci a aj v 60 – tke sa neváhajú pustiť do nových projektov.

 

V každom prípade si myslím, že pekná biela blúzka by nemala chýbať ani v jednom šatníku žien v zrelom veku. A môžu byť jeho ozdobou.

Libuša Sabová

Ilustračná foto Depositphotos.com

Foto Pinterest.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články