Aktuálne Móda 

Biela blúzka je základom mladistvého šatníka

Bielu blúzku miluje aj 79 ročná módna návrhárka Carolina Herrera. Biela košeľa s jemným šperkom je dokonalá kombinácia minimalistickej módnej elegancie.

Ja osobne sa priznám, že v mojom šatníku prevažuje čierna. Som blondína a preto si myslím, že mi pristane. Určite to má tak veľa z vás, ktoré práve čítate tento článok. Ale nie je to správne. Pozrime sa na ženy v niektorých západných krajinách. Čím staršia, tým bledšie farby má na sebe. Prevažuje bledomodrá, béžová, biela. Krásne ich to omladí.

Šperk ako doplnok je veľmi elegantný detail k bielej blúzke.

To, ako sa obliekame závisí predovšetkým od osobnostného typu, záľub, postavy. Sme rôzne, ale prevládajú dve základné kategórie. Sú ženy konzervatívnejšie, tradičné, ktoré nemajú rady zmeny, nové veci a neradi sa vzdávajú svojich zvykov. A sú ženy, ktoré idú s dobou, sú chameleóni, majú rady nové výzvy, zmeny, rady skúšajú nové veci a aj v 60 – tke sa neváhajú pustiť do nových projektov.

 

V každom prípade si myslím, že pekná biela blúzka by nemala chýbať ani v jednom šatníku žien v zrelom veku. A môžu byť jeho ozdobou.

Libuša Sabová

Ilustračná foto Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články