Aktuálne Dobré rady 

Aktivity ideálne pre nádherný život nielen na dôchodku

Dôchodkový vek je zaslúžený čas oddychu a pohodlia. Je to obdobie, kedy máte konečne možnosť robiť veci, ktoré vás tešia a napĺňajú. A aj keď mnohí seniori uprednostňujú niečo pokojnejšie, je tu veľmi veľa ďalších možností na aktívne trávenie voľného času.

Pokračujte v čítaní a zoznámite sa s aktivitami, ktoré sú  zábavné, stimulujúce a pohodlné.

Laser aréna

Laser Aréna nie je len pre deti a ľudí v produktívnom veku. Je to tiež alternatíva pre seniorov, ktorí hľadajú aktívne a pritom bezpečné i nenáročné zážitky. A práve XAréna v Bratislave je skvelým miestom na to, aby ste sa o tom presvedčili.

Aréna má v ponuke rôzne hry vhodné pre všetky vekové kategórie. Môžete si vybrať podľa vlastnej fyzickej kondície a preferencií, navyše je to skvelá príležitosť na socializáciu a stretávanie sa s priateľmi. Nájdite si preto na návštevu modernej laser arény čas a poriadne sa odreagujte.

Skladanie puzzle

Hry a hlavolamy sú vynikajúcim spôsobom, ako byť aktívnym a zároveň sa zaoberať niečím zábavným. Klasické stolové hry ako šach, dáma alebo Scrabble sú výborným spestrením voľného času, prečo ale nevyskúšať niečo nové? Aj puzzle precvičia vašu motoriku, trpezlivosť a zrak. Vybrať si môžete z množstva modelov a vlastnoručne zhotoveným obrazom potom ozdobiť svoje obydlie.

Cvičenie

Cvičenie vás naplní nielen energiou a dobrou náladou. Je to tiež aktivita, vďaka ktorej si uchovávate dobré zdravie a vitalitu. Aj tu máte možnosť využiť niekoľko foriem fyzickej aktivity v podobe jogy, Tai Chi, behu alebo plávania. Takéto a iné podobné nenáročné a pritom zábavné aktivity sú nielen zdravé, ale aj relaxačné a terapeutické.

Návšteva a ubytovanie v Púchove

Aj cestovanie a spoznávanie okolitého sveta je jedným zo spôsobov, ako sa odreagovať, byť v pohybe a pritom vyplniť voľný čas. Ak ste sa preto rozhodli preskúmať malebné mesto Púchov, vyberte si v ňom dobré ubytovanie.

Penzión Sisi vám ponúka pohodlné ubytovanie v Púchove s krásnym výhľadom na okolitý prírodu. Je obľúbený aj medzi seniormi pre jeho pokojnú atmosféru a pritom výhodnú polohu blízko mesta. Popri návšteve mesta si tak vďaka komfortu penziónu môžete užiť prechádzku v okolí, navštíviť kultúrne pamiatky alebo sa len tak pokojne oddávať relaxácii.

Dôchodkový vek je obdobie, kedy máte konečne čas na to, aby ste užívali život naplno. Vyberte si na tento účel vhodné, zábavné a zdraviu prospešné aktivity a uvidíte, že život bude omnoho krajší a bez zložitých prekážok.

Zdroj obrázka:Lordn/Shutterstock.com

Reklamný článok Seocentrum s.r.o.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články