Najčítanejšie Zaujímavosti 

Aj na Slovensku môžete zažiť super dovolenku. Tu sú naše tipy.

Bazény a zábava vo Vadaši

Rovnako ako po minulé roky sa môžu všetci návštevníci tešiť na Toboganový svet. Tento rok bude otvorených až 6 toboganov. Nájdu tu pomalšie aj rýchlejšie zjazdovky, ktoré rozprúdia adrenalín v krvi nejednému návštevníkovi. Vadaš Thermal Resort má tak isto pripravených spolu až 9 bazénov. K najobľúbenejším patria zážitkové bazény aj populárny bazén s morským vlnobitím.

Vyhľadávanou atrakciou je Vadaš Land. Ide o ostrov v strede rybníka na ktorom sa nachádza nový a unikátny lanový park. Jeho súčasťou je aj lanovka nad jazerom a je vybavený osvetlením, takže liezť sa dá aj vo večerných hodinách. Skutočným benefitom areálu vo Vadaši je bezpočet voľnočasových atrakcií. K dispozícii sú športové ihriská na futbal, tenis, badminton, streetball. Ihriská na volejbal, motokárska dráha, nafukovacie hrady a šmýkačky, minigolfové plochy, či stolnotenisové stoly. Široké využitie bude mať rybník priamo v areáli. Tešiť sa môžete na vodné bicyklovanie, rybolov alebo populárny wakeboarding. Vadaš Thermal Resort organizuje animačné programy pre deti aj pre dospelých trvajúce od júla do konca augusta. Stredisko poskytuje širokú škálu ubytvacích služieb. Návštevníci môžu prespať v obnovenom hoteli Thermal, apartmáne alebo aj v autokempingu. Areál je otvorený 18. septembra. Celodenný vstup pre dospelých je 8,50 €. Od tohto roku je 2017 možný nákup aj zľavneného rodinného lístka. Návštevníci si môžu kúpiť lístky aj online. Túto možnosť budú mať počas hlavnej sezóny.

V súčasnosti sa vo Vadaši buduje wellness centrum, ktoré bude otvorené počas zimy. www.vadas.sk

Vychutnajte si leto v bazénoch vo Veľkom Mederi

V prípade, že vám nevychádza čas na dovolenku, skúste si ju aspoň čiastočne vynahradiť návštevou niektorého zo slovenských termálov. Dobrým tipom je Aquapark a termálne kúpalisko Veľký Meder. Aquapark bude mať počas letnej sezóny prístupných až 10 bazénov. Geotermálna voda v stredisku má blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo. Na svoje si tu prídu milovníci víriviek, rekreační plavci aj športovci. Stredisko ponúka vzrušujúce adrenalínové atrakcie. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb. Návštevníkom poskytujú prejazd toboganovým potrubím s vyústením na obrovskú rampu, alebo do pestrofarebného lievika. Areál sa vyznačuje útulným prostredím, čomu napomáha bohatá zeleň a priľahlý lesopark. Súčasťou areálu je Tarzania, lanová dráha s dĺžkou 650 metrov. Je rozdelená do dvoch trás a poriadne ponaťahuje údy veľkých aj malých lezcov.

 

V aquaparku nechýbajú stravovacie zariadenia fast foodového aj reštauračného typu. Pre rodičov s deťmi je počas leta k dispozícii ostrov drobčekov, kde sa tím zabávačov postará o ratolesti, zatiaľ čo rodičia môžu pokojne relaxovať. Stredisko celoročne organizuje animačné programy. Počas prichádzajúceho leta čaká na návštevníkov viacero podujatí. Pôjde hlavne o večerné koncerty rôznych hudobných skupín. Tie sa uskutočnia priamo v areáli strediska a budú sa konať vo vybrané dni v týždni.

 

Počas letnej sezóny zaplatí dospelý návštevník za celodenný pobyt 8,50 Eur. Rodinný balík určený pre dve dospelé osoby a jedno dieťa vyjde rodinný rozpočet na 19,0 Eur. Pre ubytovaných hostí sú poskytnuté extra zľavy. Letná sezóna bude trvať do konca augusta. Veľký Meder sa môže popýšiť najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku. Privítať vás tu preto môže príjemné letné počasie. www.thermalcorvinus.sk

 

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články