Aby vás nezradili močové cesty

Infekcie močových ciest predstavujú závažný zdravotný problém, najmä pre svoj opakovaný výskyt. Výrazne znižujú kvalitu života a sprevádzajú ich nepríjemné, bolestivé príznaky. Patria k najčastejším dôvodom, pre ktoré ľudia navštevujú praktického lekára, prípadne urológa. Sú častejšie u žien ako u mužov, za čo jednoznačne môže anatómia – kratšia močová rúra u nežnejšieho pohlavia. 

Pozor na neliečené zápaly  

Aspoň jeden zápal močového mechúra – cystitídu – dostane za život 40% žien a 11% sa s ním stretáva každoročne. Neliečená alebo nesprávne liečená cystitída môže spôsobiť zápal tzv. obličkovej panvičky až zápal obličiek a prejsť do chronického stavu. Za opakujúcu infekciu sa považuje výskyt 2-krát za pol roka alebo 3 akútne infekcie počas jedného roka. „Močáky“ zvyknú potrápiť najmä v letnom období, ozvú sa častým nutkaním na močenie, bolesťami v podbrušku, bolesťami bedier, pálením a rezaním pri močení, ale aj zvýšenou teplotou.

Ako uhasiť pálenie mechúra?

Tradičný rastlinný liek Canephron je vhodný pri miernych zápaloch močových ciest, aj ako podporná liečba pri často sa opakujúcich infekciách. Obsahuje extrakty z troch liečivých bylín. Každý, kto trpel zápalom močového mechúra, vie, aké dôležité je pri chúlostivom probléme osvedčené a účinné riešenie. Takže si ho v lete nezabudnite pribaliť do cestovnej lekárničky! Liek Canephron sa užíva pri miernych zápaloch močových ciest, aj na zvýšenie vylučovania moču v prevencii usadzovania obličkového piesku. Ak sa do 7 dní nebudete cítiť lepšie alebo sa za týždeň váš stav dokonca zhorší, navštívte lekára. Rastlinný liek je vhodný pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov. Pre informáciu o správnom užívaní si pozorne prečítajte pribalenú písomnú informáciu. O prípadných rizikách a vedľajších účinkoch sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. www.canephron.sk

Reklamný článok Botticelli

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články