Aktuálne Najčítanejšie 

73 ročná kráľovná francúzskeho šansónu vystúpi opäť v Bratislave!

Šansónová legenda Mireille Mathieu pripravuje svoje európske turné. Tentokrát nevynechá ani Slovensko, kde ju fanúšikovia doslova milujú. Jej bratislavské koncerty boli doteraz vždy vypredané.  Aj tentoraz vystúpi so svojou sprievodnou kapelou a vokalistami. Koncert bude 10. marca 2020 v AXA aréne NTC Bratislava. 

Charizmatická francúzska šansoniérka Mireille Mathieu začala svoju hudobnú kariéru v sedemdesiatych rokoch a odvtedy stihla nahrať viac ako 1200 skladieb, vydať viac ako 40 albumov a vystupovala po celom svete.

Veľmi nás teší, že budeme opäť spolupracovať s madam Mathieu. Jej koncerty prinášajú okrem skvelých piesní a brilantných výkonov samotnej speváčky a celého sprievodného orchestra, aj veľmi srdečnú atmosféru. Bude to taká šansónová oslava Medzinárodného dňa žien, „komentuje pripravovaný koncert Zuzana Benediktová z JVS GROUP.

Mireille Mathieu je nástupkyňou ikonickej Edith Piaf. Celý svet ju pozná vďaka slávnym skladbám Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été, ale aj vďaka typickému účesu-krátkej ofine, ktorá dodnes inšpiruje svetových kaderníkov. Madam Mathieu spolupracovala napríklad s hviezdami ako Charles Aznavour, Julio Iglesias, Frank Sinatra, Tom Jones , či Paul Anka. Mireille Mathieu má na svete aj svoj ďalší nový album, takže sa môžeme tešiť, že na bratislavskom koncerte zaznejú aj piesne z tohto nového albumu. Fanúšikovia však iste ocenia aj všetky ďalšie veľké hity, ktoré sú stálicami jej koncertov.

Nezabudnuteľnú atmosféru na francúzsky spôsob nevynechajte dňa 10. marca 2020 v AXA aréne NTC Bratislava.

Text a foto www.jvsgroup.sk

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články