Tipy triky 

5 tipov k trendovému jarnému šatníku

Rozlúčte sa so zimným šatníkom a privítajte spolu s nami jar. Prinášame vám 5 jednoduchých tipov, vďaka ktorým sa stanete trendsetterkou v práci, na káve s kamarátkami či na rande s polovičkou. Inšpirujte sa radami a najnovšou kolekciou britskej značky F&F.  

  1. Pohodlnosť

Rýchla doba si žiada pohodlné kúsky. My, ženy 21. storočia  máme zväčša plný kalendár a musíme stíhať niekoľko vecí naraz. Prečo by to malo ale ísť na úkor nášho štýlu? Vyberajte si pohodlné kúsky, ktoré napriek svojej praktickosti neubrali na trendovosti a ikonickom vzhľade. Osviežte šatník napríklad vzdušnými blúzkami, kimonami, topánkami pánskeho strihu alebo pekne strihaným sakom či zaujímavou koženou bundou.

  1. Vivat farby

Jarné kolekcie každoročne so sebou prinášajú mix farieb, odvážnych vzorov a netradičných kombinácií. Buďte aj vy odvážne a vpustite farby do vášho šatníka. Čierna či odtiene sivej patria skôr zime.  Inšpirujte sa napríklad exotickými vzormi, výšivkami, potlačou a výraznými farbami novej kolekcie S F&F.

  1. Overal musí byť

Overaly sa tešia obľube od 70. rokov minulého storočia, keď zaznamenali vrchol popularity a v ponuke fashion značiek sa objavujú aj dnes. Tento rok by nemali chýbať ani vo vašom šatníku. Veľmi ženský kúsok je zároveň všestranne využiteľný – na párty, počas prechádzok na pláži či pri posedeniach s kamarátkami v meste.

  1. Nestarnúci denim

Denim je klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Dodajú outfitom žoviálnosť a sú ideálnym spoločníkom, bez ohľadu na to, či  máte na nohách tenisky alebo lodičky. Na jar skúste siahnuť aj po odvážnejších alternatívach – napríklad po džínsoch s farebnou alebo kvetinovou potlačou.

  1. Dominantné doplnky

Bez doplnkov ani na krok. V porovnaní so zimnými mesiacmi si môžete dovoliť byť odvážnejšie a siahnuť po výrazných, ešte stále obľúbených náušniciach so strapcami či farebných náhrdelníkoch. Myslite pritom vždy na svoj outfit ale aj farbu vlasov. Blondíny by mali voliť tmavšie farby, nebáť sa čiernej, ale ani červenej. Pre brunety sú zase vhodné pestré farby, zabudnite na zemité farby. No a dámy s ohnivými vlasmi by mali siahnuť po kontrastných farbách, napríklad zelenej, modrej či čiernej.

Viac inšpirácií nájdete na www.F-F-com.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články