Najčítanejšie Vzťahy 

35 rokov šťastného manželstva som vymenil za vzťah s mladou a krásnou dievčinou

Nehovorí sa mi o tom ľahko, ale myslím si, že je to veľmi potrebné. Žil som 35 rokov v šťastnom manželstve. Vychovali sme dve krásne deti, ktoré sú už dospelé, majú svoju skvelú kariéru a pekné rodiny. Je to všetko zásluha mojej manželky, ktorá je veľmi starostlivá  vždy sa za svoje deti modlila. Počas pracovného života sme si nasporili peniaze, ktoré sme sa rozhodli vložiť do podnikania. Úspešne! Začalo sa nám mimoriadne dariť a peniaze sa nám len tak sypali. V živote som nemal toľko peňazí. Mohol som si dovoliť všetko na svete. Skoro som sa od radosti zbláznil. Stal som sa členom milionárskeho klubu a môj život sa od základu zmenil. Presťahovali sme sa do krásnej vily, kúpili sme si luxusné autá. Začal som si namýšľať, že jedna žena, tá s ktorou som prežil 35 rokov mi nestačí. Začal som dostávať pozvánky na rôzne večierky, súkromné recepcie, kde sa okolo mňa točili mladé krásky. Prečo nie? Veď aj moji noví známi mali mladé priateľky. V ich spoločnosti som sa cítil ako kráľ. Nešetril som na nich. Potom som stretol Luciu. Mladú, príťažlivú ženu, ktorá zo mňa nespúšťala oči. Zamiloval som sa a ona si dala podmienku, že sa musíme vziať.

Predstavila ma svojej matke, ktorá mala toľko rokov ako moja žena. Povedala mi, že sama je rozvedená a preto jej veľmi záleží na šťastí svojej dcéry a že mi dáva tri mesiace, aby som sa rozviedol a  zobral si za ženu Luciu, inak ju vraj už neuvidím.

Vrátil som sa domov a začal som svoju ženu obviňovať zo všetkého možného i nemožného, až som sám tomu uveril. Hádali sme sa a začal som ju nenávidieť. Nepáčilo sa mi, že pribrala, že sa stále sa modlila, že chodila do kostola, až som si nahovoril, že má vzťah s kňazom. Zvolal som rodinnú radu a presviedčal som všetkých, že za naše problémy môže moja žena. Bránila sa a povedala, že ona vie, že za všetkými útokmi je mladá blondínka, ale nechcela stáť v ceste môjmu šťastiu. Zbalila si veci a odišla z nášho spoločného domu.

Bol som veľmi pyšný, keď som už oficiálne mohol chodiť na večierky s kráľovnou krásy. Ale to bolo všetko. Teraz žijem peklo. Lucia je nezodpovedná, hlúpa a bezcitná. Nemáme spolu sex a som si istý, že niekoho má, niekoho mladšieho. Porodila dieťa a ja neviem, či je moje.

Moja pôvodná rodina sa odo mňa odvrátila. S deťmi a vnúčatami sa nestretávam, ale viem, že ich matka je v poriadku Bezo mňa vyzerá krajšie a šťastnejšie. Urobil som obrovskú chybu, hoci ju nikdy a nikomu nepriznám.  Žijem  svoj západ slnka a Lucia ešte len východ. Dal by som všetko na svete zato, aby sa vrátili moje staré zlaté časy. Závidím všetkým párom, ktoré napriek rôznym problémom spolu zostarli.
Nestrácam však nádej, že sa raz budem môcť vrátiť k mojej žene!

PeK

Ilustračná foto Deposditphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články