Najčítanejšie Vaše príbehy 

Sandra POGODOVÁ: Vždy, keď vám má prísť do života veľký dar, predtým príde strata či veľká skúška…

Ako zmeniť svoj život a myslieť po novom? Dá sa to aj v situácii, keď prídeme o peniaze či majetok? Martina Valachová si do podcastu ODznova pozvala herečku Sandru Pogodovú a tému mali naozaj zaujímavú.

Sandra totiž nedávno prišla o 500 000 korún. Zobrala to s humorom. Zaujímavé bolo, že do pár dní predala veľa kníh a na účte jej pristálo 550 000 korún z ich predaja. Je teda naozaj rozdiel iba v postoji človeka, keď sa ocitne v zlej situácii? Aj keď nás život ťažko skúša?

V rozhovore padli aj tieto otázky:

  • Veľa rozprávate o transformácii. Je to také nové slovo. Všetci o tom hovoria. Ale vám sa to podľa všetkého aj darí. Povedzte, kedy ste si začali uvedomovať, že žijeme transformačné časy?
  • Niekto si možno povie, že jej sa hovorí. Herečka. Má kopu práce a aj peňazí. Ale… Vy ste nedávno prišli o veľkú časť vašej finančnej rezervy, ale potom akosi veľmi rýchlo ste zarobili inde.. Povedzte, čo sa vlastne stalo? Ako si človek v podobnej situácii má akože nastaviť svoju hlavu?
  • Tvrdíte, že dôležité je, aby si človek vyhradil čas pre seba. Hľadal sa. Vy ste sa našli v novej oblasti. Poviete viac?
  • Ako sa naučiť komunikovať sám so sebou?
  • Ľudia sú ovplyvnení sociálnymi sieťami. Každý influenser im niečo predáva alebo sa o to snaží. Ľudia často chcú žiť tak, ako celebrity. Šťastný život je však založený na maličkostiach. Na radosti z nich. Vám sa to ako darí?
  • Je podľa vás kľúčom k posunu láskavosť? A vám sa to darí? Byť láskavá?

A prebrali sme toho za vyše hodinu oveľa viac…

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články