Najčítanejšie Predstavujeme vám 

Predstavujeme vám dámu z úspešnej reklamy jednej slovenskej banky

Ešte donedávna bola štandardom krásy v módnom svete mladosť. Čím mladšie, tým úspešnejšie. Predvádzali všetky módne trendy, v každom ročnom období pre každý vek. Móda sa stále menila, len modelky nie. Neraz to boli skoro ešte deti. Časy sa menia. Dnes čoraz väčší priestor dostávajú staršie ženy i muži. Aj na Slovensku máme veľa bývalých modeliek, ktoré sú stále krásne, ale na mólach, či na titulkách módnych časopisov ich nevidíme. To v susedných Čechách už reagujú na takúto revolúciu v módnom svete a 75 ročná Michaela Křivánková je vyhľadávanou modelkou.

Musí to byť príjemné, keď vás módne agentúry opäť oslovujú na spoluprácu, že?

Odkedy mám tvár posiatu vráskami a vlasy šedivé dostávam ponuky z televízie. Naposledy to bola výroba veľmi peknej reklamy pre Slovenskú sporiteľňu. Nakrúcanie reklamy bolo veľmi náročné, ale v spoločnosti mladých, úžasných ľudí  som veľmi pookriala. Aj Česká televízia si ma vybrala do relácie Móda s Terezou Vu. Hovorili sme o módnych trendoch, ktoré môžu nosiť aj staršie dámy. Musím spomenúť aj fotografovanie letných trendov pre ženy po sedemdesiatke, lebo vek nie je prekážkou. Okrem toho som v posledných mesiacoch absolvovala maratón divadelných premiér. Už sa na mne prejavovala vlaňajšia absencia kultúry. Musela som všetko dohnať.

Ale väčšinu času ešte stále trávim na chalupe. Práve pripravujem záhradu na zimu. Ale najšťastnejšia som, keď ma syn odvezie na chatu do Krkonôš. Hory totiž milujem.

Musím povedať, že som mala šťastie na krásne manželstvo. Mám pekný vzťah so synom a jeho rodinou.

Mám úžasnú nevestu, veľmi si s ňou rozumiem a teším  sa z môjho múdreho vnuka.

Svoj vek nevnímam. Človek je taký starý, ako sa cíti. Ani neviem, ako som sa dopracovala k môjmu veku. Teším sa z každého dňa. Neutápam sa v malichernostiach a snažím sa vidieť všetko pozitívne. Život je stále krásny, aj v zrelom veku.

Vaša Michaela Křivánková

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články