Móda Najčítanejšie 

Pozývame vás na najkrajšiu módnu prehliadku na Slovensku

„Som úprimne šťastná, že opäť rozkvitlo nielen mólo, ale aj naše vzťahy a pozitívna energia zasiahla každého z nás. Veľké ďakujem posielam všetkým, ktorí boli súčasťou prehliadky, ale aj vám milé publikum za úžasnú atmosféru! Ďakujem za nádherné slová uznania k našej práci a neskutočné kytice, ktoré zaplavili celé mólo. Ďakujem, ďakujem.“ Povedala Lýdia Eckhardt po skončení nádhernej módnej prehliadky.

Tak takáto je Lydka Eckahardt. Ona nám rozdáva radosť, krásu, optimizmus a hlavne nádherné modely, pritom prežíva azda najťažšie obdobie vo svojom živote. Veď jej krátko po sebe odišli manžel a mamička. Pýtala som sa jej, ako mohla v tom žiali vytvoriť  takú optimistickú kolekciu?

„Libuška, ja v mojej práci naberám sily. Tvorila som Rozkvitnutú kolekciu a pritom som zabudla na všetky moje smútky. Som šťastná, že mám veľa úžasných priateľov, kolegyne a predovšetkým syna, ktorého mám za odmenu.  Na túto módnu prehliadku som pripravila až 110 modelov.“ A ja dodávam, že nádherných, mimoriadnych, oslovujúcich všetky  vekové kategórie. Keby Lydka Eckhardt žila niekde v Západnej Európe, určite by z nej bola druhá Coco Chanel, alebo iná velikánka európskej módy.

Libuša Sabová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články