Poďte k vode, neriešte, že už nemáte ideálnu postavu!

Kde sú tie časy, keď sme sa v mini bikinách predvádzali na plážach jazier, či kúpaliskách. Dnes je to už horšie. Koža ovisla, pribudlo nejaké to sadlo. Napriek tomu niektoré ženy nosia bikiny aj v šesťdesiatich a je im úplne jedno, čo si o nich okolie myslí. Jednoducho sa v nich cítia dobre a chcú si opáliť čo najväčšiu časť tela. Ale sú zase aj štyridsaťročné ženy, ktoré sa zahaľujú do rôznych sárí, lebo si myslia, že už nemajú čo ukázať, prípadne chcú zakryť väčšie brucho, či zadok.

 

Ja nosím bikiny i keď postavu už vôbec nemám ideálnu, ale neriešim to. Idem si jednoducho zaplávať, trošku sa poopaľovať a je mi úplne jedno, čo si kto  myslí. Ak aj vy práve riešite, či celé, alebo dvojdielne plavky, jednofarebné, alebo vzorované, tu je niekoľko rád pre dámy zrelého veku.

 

 

Nemyslite si, že keď má žena veľké brucho a ovisnuté prsia, prípadne veľký zadok, že si musí obliecť len celé, najlepšie čierne plavky. Môže sa stať, že v nich budete vyzerať oveľa horšie ako v dvojdielnych, ktoré majú vyššie nohavičky a dobre vystuženú podprsenku. Tu je dôležitá hlavne kvalita materiálu. Vo vyťahaných plavkách, na ktorých nedržia gumy, sa nikto nemôže cítiť dobre.

 

Neplatí ani to, že silnejšie postavy by si nemali obliekať plavky s výrazným vzorom. Ak sú naozaj rafinované, môžu postavu dokonca opticky  zoštihľovať.

 

 

Veľmi obľúbené sú v súčasnosti tankiny. Pozostávajú z nohavičiek a trička, ktoré sa dá vyrolovať tak, že je z neho podprsenka. Tankiny obľubuje čoraz viac žien. Sú dobrou alternatívou najmä pre tie, ktoré nie sú spokojné so svojim bruchom.

 

 

 

Ja osobne si vyberám plavky aj podľa toho, ako rýchlo uschnú. Po každom namočení sa síce idem prezliecť, lebo sa bojím zápalu močových ciest, ale aj tak potrebujem, aby rýchlo uschli, aby som sa mohla zase do nich prezliecť.

 

Toľko mudrovania, ale existuje jedna najdôležitejšia rada. Kúpať a opaľovať sa chodíme preto, lebo si chceme užiť slnko a vodu. Je v podstate úplne jedno, čo pritom máme na sebe. Takže užite si pekné a pohodové leto, nech máte päťdesiat, či osemdesiat rokov.

Libuša Sabová

Foto Pinterest.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články