Aktuálne Zdravie 

OmegaMarine Premium – novinka z norských lososov

Nóri sú odborníci na najrôznejšie rybie produkty, výživové doplnky s rybím tukom nevynímajúc. Jedným z nich je nový OmegaMarine PREMIUM, ktorý je unikátom na trhu. Vyskúšajte nórsku kvalitu na vlastnej koži, a pochopíte o čom hovoríme.

Ako často konzumujete ryby? Doprajete si ich len v prímorských destináciách alebo si ich radi pripravíte i doma na obed? Odborníci vyrátali, že optimálnym množstvom pre zabezpečenie dostatočného prísunu omega-3 do nášho organizmu sú 2-3 porcie rýb týždenne. No dajme si ruku na srdce. Kto z nás sa drží tohto odporúčania? Z praxe je známe, že je to zanedbateľné percento Slovákov. Poradíme vám, ako si jednoducho doplniť omega-3 za pár sekúnd.

S OmegaMarine PREMIUM k lepšiemu zdraviu

Malé želatínové kapsuly s rybím tukom sa ľahko prehĺtajú, nemajú žiadnu pachuť a ani vôňu. Omega-3 teda dostanete do svojho tela v optimálnom množstve aj v prípade, že nie ste práve expertom na prípravu rýb v kuchyni. Kapsuly sú plné oleja z lososa špičkovej kvality, ktorý obsahuje vyvážené množstvo kyseliny DHA, podporujúcej mozog či nervovú sústavu, a kyseliny EPA, ktorá zas priaznivo pôsobí na srdce. Naviac sa v OmegaMarine PREMIUM nachádza i kyselina DPA, ktorá je prvkom zabezpečujúcim vyššiu koncentráciu spomínaných EPA a DHA v krvi. Z lososového oleja je tak vyťažené absolútne maximum. A to nie je všetko. OmegaMarine PREMIUM obsahuje tiež vitamín D. Malé kapsuly a koľko dôležitých látok, však? Omega-3 a vitamín D sú v bežnom slovenskom jedálničku veľmi málo zastúpené. Sú však nesmierne dôležité pre správne fungovanie srdca, mozgu, očí a imunitného systému. Odporúčame ich užívať dlhodobo, pričom optimálna denne dávka by mala byť 2-4 kapsuly.

Čím rýchlejšie, tým kvalitnejšie!

U extra panenského oleja z lososa hrá hlavnú rolu čerstvosť. Tú najvyššiu nájdete práve v produkte OmegaMarine PREMIUM. Proces získania oleja nepresahuje 75 minút od ulovenia ryby. Môžete sa teda spoľahnúť na absolútnu nórsku kvalitu.

Siahnite preto po novinke OmegaMarine PREMIUM, a spravte krok, ktorý vám dopomôže k pevnému zdraviu.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články