Móda Najčítanejšie 

Nezačneme zase pliesť a háčkovať? Pozrite, aká pekná inšpirácia!

Detská jeseň je farebná  a pohodlná

Na jeseň ešte deti môžu tráviť veľa času vonku. Správne oblečenie ich nesmie obmedzovať v šantení. Musí vydržať prudké pohyby, šúchanie po kĺzačke, kľačanie na kolenách v piesku.

Pri detskej móde sa tak ako inde hľadí na praktickú stránku oblečenia. Módnym návrhárom však nestačí len jednoduché pranie a údržba odevov. Pre deti je veľmi dôležité, aby ich oblečenie neobmedzovalo v pohybe.

Najnovšie trendy na poli detskej módy teda musia v prvom rade vyhovovať svojim nositeľom. Dni môžu byť aj chladnejšie, každé dieťa teda potrebuje teplejší sveter, na ktorý si oblečie bundu. Najlepšia je nepremokavá, ale telo v nej môže zároveň dýchať.

Deťom na prvý pohľad učaruje oblečenie, ktoré ich  osloví farebne. Preto aj detská jeseň musí byť pestrofarebná. Červená, modrá, zelená, fialová, či ružová sú tento rok v kurze. Deťom svedčia a pri vhodnej povrchovej úprave materiálu  na nich nie je vidieť špinu.

Najobľúbenejšie sú viacfarebné zvršky. Dievčatá majú už v detstve odlišný vkus od chlapcov. Zatiaľ čo slečny  uprednostňujú dospelácky vyzerajúce oblečenie, chlapcom učarujú športové strihy. Obe pohlavia sa však rovnako dobre cítia v džínsoch. Vo farbách popustite uzdu fantázii.  Nie sú len modré, ale aj červené, béžové, či zelené. Veľmi pekne vyzerá aj originálne štepovanie a neobvyklé strihané modely. Zvýraznené zadky a veľké vrecká po bokoch….

Combacky patria k detskej móde. Najväčším hitom v detskej móde sú stále úplety. Mikiny z tričkoviny  kupujte o jedno číslo väčšie. Jednoducho  zviniete rukávy a mikina bude slúžiť aj o rok. 

Topánky…. Tie si nezaslúžia  stáť na okraji pozornosti. Detské musia byť v prvom rade pevné, dobre klenuté a teplé. Deťom nesmú byť pri kúpe ani veľké, ani malé. Podľa ortopédov musia sadnúť presne na nohu. Dbajte tiež na výber materiálu – podrážky z gumy a vrch z kože. Aby sa nekĺzali a pokožka v nich mohla voľne dýchať.

Zdroj foto ORGU DUNYASI

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články