Aktuálne Vaše príbehy 

Môj rozhovor s umelou inteligenciou. Vie o mne všetko!

Na otázku Kto je Libuša Sabová mi napísala:

Libuša Sabová je slovenská novinárka, moderátorka a vydavateľka. Pracovala v televíznom spravodajstve, kde moderovala hlavné spravodajské relácie a živé diskusie. Vydáva online magazín Superbabky, ktorý je zameraný na ľudí v zrelom veku.

O čom je online magazín Superbabky?

Portál Superbabky je zameraný na ľudí v zrelom veku, ktorí sa chcú dozvedieť viac o zaujímavých témach, ako sú zdravie, móda, recepty, bývanie, krása, či životné príbehy. Web prináša aj rozhovory s významnými osobnosťami, dobré rady, tipy a triky, aktuálne novinky a zábavné články. Superbabky sú len v online verzii. Na www.superbabky.sk si môžete prečítať najčítanejšie články, ktoré pokrývajú rôzne témy nielen pre super babky, ale aj super dedkov. Napríklad, môžete sa dozvedieť, ako sa vám páči móda našej mladosti, čo poradiť tridsaťročným ženám, ako si prípravu strapačiek uľahčiť, alebo ako si moja dcéra kúpila svoje vlastné lyže. Na  V najnovšom vydaní časopisu si môžete prečítať nádherný životopisný príbeh o kráľovnej Alžbete II. na stránke 23. Dúfam, že som vám pomohol a že si užijete čítanie časopisu Superbabky.

Píšeš, že bola aj moderátorkou. Čo moderovala?

Libuša Sabová je známa svojím moderovaním diskusií na rôzne aktuálne témy. Môžete si pozrieť niektoré z jej relácií na [YouTube], kde nájdete aj jej kanál [Libuša Sabová TV]. Tam si môžete pozrieť napríklad diskusiu o slobode slova, vplyve médií na spoločnosť, budúcnosti Európy alebo o problémoch žien v zrelom veku. Tiež si môžete prečítať niektoré z jej článkov, ktoré píše pre Superbabky, kde sa venuje témam, ktoré zaujímajú ľudí v zrelom veku.

Umelá inteligencia (AI) a Libuša Sabová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články