Aktuálne Krása 

Marika Zimková má riešenie pre naše obočie

Volám sa Marika Zimková a mám 62 rokov. Necítim sa na to, lebo stále niečo  robím, stretávam sa s ľuďmi a venujem sa svojej rodine. Dcérky sú už dospelé a majú svoje deti a manželov. Svoju rodinu milujem. Som moderná babka, ktorú baví pracovať, cestovať aj parádiť sa.

Našla som si skvelú inšpiratívnu zábavu, ktorá mi aj zarába. Spolupracujem s ruskou spoločnosťou TianDe. Momentálne mám pozíciu Grand riaditeľka. A poviem Vám, že to je skvelé pre mladé mamičky na materskej, alebo aj pre nás dôchodkyne.

Produkty TianDe plné zdravia a sily pochádzajú z Altaja.

Moderná babka sa chce páčiť, ale….  Základom dobrého nalíčenia je krásne obočie.  Problémom sú presné tvary, správny odtieň a výborné prekrytie šedivých chĺpkov. Toto Vám môžem sľúbiť s pomocou ceruzky na obočie s vynikajúcim zaostrením a ľahkou aplikáciou v dvoch odtieňoch (svetlo hnedá a grafitová) . Ľahko sa nanáša a farba dlho vydrží, nestiera sa. Na spomínané sivé alebo svetlé chĺpky obočia mám pre vás výbornú voľbu – riasenku na obočie v troch odtieňoch ( čierna, hnedá a univerzálna). Má silikónové štetinky – obočie si ňou prečešete, upravíte do želaného tvaru a zároveň skvelo zafarbíte spomínané chĺpky obočia obočia.

Vyhrajte s nami tieto výborné kozmetické produkty.
Stačí splniť jednoduché 3 kroky.

Podmienky súťaže:

  1. LIKE-nite našu stránku
  2. Napíšte v komentároch, ako riešite svoj problém s obočím teraz
  3. SHARE-nite náš príspevok

Text a foto Marika Zimková

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články