Krása Najčítanejšie 

Mám 62 rokov a chcem vám povedať, ako začínam svoj deň

Milé Superbabky, verím, že sa vám môj príspevok bude páčiť. Existuje veľa článkov, kde sa dočítate, ako by ste mali začať svoj deň. Hľadala som niečo, čo by mohlo zvýšiť moju vitalitu a pomohlo mi udržať si zdravie. Nakoniec som si zo všetkých rád vybrala, vyskúšala a overila na vlastnom tele nasledovné:

Každé ráno začínam s úsmevom. Je to veľmi jednoduché pravidlo bez ohľadu na vek. Vysvetlím prečo: Naša imunita totiž závisí od našej nálady. Od nej sa odvíja schopnosť odolávať stresom, ktoré vyvolávajú všetky choroby. Usmievajme sa a majme vždy dobrú náladu. To je vzorec, ktorý si telo zapamätá. Usmievajme sa aj na silu, len tak pre seba, aby rozkvitol náš vnútorný svet.

Neskôr si začínam masírovať ušné lalôčiky, postupne prechádzam k lícnym kostiam, prietok krvi sa mi tak zvyšuje a ja cítim ako „mladnem.“ Na ušiach sú totiž dôležité aktívne body, masáž ktorých je veľmi užitočná.

To som už pripravená napiť sa vody. Vypijem jeden pohár, vstávam a začnem sa zahrievať. Naštartujem všetky orgány vo svojom tele a počas tohto zahrievania si opakujem, že som zdravá a krásna!

Celý tento rituál mi zaberie asi 7 – 10 minút. Potom  príde osobná hygiena, výber oblečenia, urobím si mejkap, skontrolujem nechty a až takto pripravená opustím svoju izbu a čakám na manžela, ktorý mi povie, ako dobre dnes vyzerám! A ja zase poviem jemu, že on vyzerá lepšie a obaja sme  spokojní!

Vaša Alena

Foto Deposiphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články