Aktuálne Zdravie 

Lievik.Toto už veľmi dlho chcem napísať a dnes som sa k tomu dostala!

Porežete si prst. A on sa pekne sám hojí. Môžete sledovať, ako sa rana zapĺňa, zarastá to, ako má. A keď je to opravené na pôvodný stav, hotovo. Nenarastie vám viac kože.
Akoby niekde bol vzor, ako máte vyzerať.
Telo má ohromnú regeneračnú schopnosť.
Akúkoľvek chorobu alebo bolesť máte, skúste techniku lievik.
Prvýkrát som ju objavila u manželov Bělousovych.
Ja som si ju prerobila po svojom a myslím, že každý ju môže robiť, ako sa jemu pozdáva.
Je to asi jednoduchšie, keď veríte na existenciu čakier a alternatívnu medicínu. Ale nie je to nevyhnutné. Ako príjemná relaxačná technika je to použiteľné pre každého.
Predstavte si, že vaše telo je v lieviku. Hlava v hornom otvore a výpust je v koreňovej čakre či jednoducho v nohách pri zemi.
Postojačky, ale kľudne aj keď ležíte v posteli pred spaním, si predstavte, že sa vnútro lievika roztáča ako vír. Všetky vaše problémy, bolesť hlavy, žalúdka, kolien, výrastky… ( Bělousovi tvrdia, že aj nádory a iné vážne ochorenia, do tohto sa ja nepúšťam, to je na vás, veriť, či neveriť) sa splachujú dole lievikom. Ak máte pocit, že je všetko preč, alebo vás to už nebaví, zastaňte.
Vydýchajte sa.
Vaše telo si teraz predstavte v lieviku dole hlavou. Lievik vás zakrýva ako zvon. Zo svojho dokonalého prototypu, povedzme astrálneho tela, si teraz zoberiete všetky opravy. Znova sa točí vír a pokrýva vás od hlavy, korunnej čakry, postupne až po špičky nôh. Zaplavuje vás biele svetlo, alebo aj nie. Všetko sa opravuje na dokonalý originál.
Jedna aj druhá fáza, čistenie aj oprava môže trvať minútu alebo desať. Koľko vás to baví a viete sa sústrediť. Môžete si k tomu vymyslieť svoju mantru. Čo ja viem, pre prvú fázu – všetky moje choroby odchádzajú. Pre druhú – všetko sa opravuje. Niečo, čo vás osloví. Alebo len si to ticho predstavujte.
Je to príjemný relax po celom dni.
Ak máte problém a skúsite viackrát denne, možno naštartujete „samoliečenie“.
Tak sa zahrajte!
Ľubica Fajnerová, Kanada
Ilustračná foto Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články