Ktorá farba vás upútala ako prvá?

Psychológ Heinrich  Freeling tvrdí, že test je presný na 97%. Takže pozrite sa pomaly na kresbu a vyberte si.

1 červený kruh

Ste hotový človek s pevným charakterom, dostatočne silný a idete za svojim cieľom. Človek, ktorého upúta červený kruh je trošku uzatvorený, sebecký, tajomný. V komunikácii nie je úprimný, jeho priateľstvá sú len formálne. Aktívne si budujú rodinný život, ich vzťahy sú stabilné. Základom ich životnej filozofie je napĺňanie pre nich dôležitých životných záujmov. Títo ľudia sú veľmi pracovití a výkonní zamestnanci. Svojmu vzhľadu však nevenujú veľa pozornosti, hoci niekedy majú tendenciu obstarať si tie najmódnejšie kúsky. V každodennom živote sú praktickí.

2 modrý kruh

Takýto človek  nemá ustálený názor. Jednou z charakteristických vlastnosti je nespokojnosť s vlastným životom. Avšak majú túžbu svoj život zlepšiť. Do istej miery sú vnímaví, ale zasnení a zraniteľní. Ich život je jednoduchý, povrchný. Svetová politika  ich nezaujíma. Ani okruh záujmov nemajú veľmi široký. Ich myslenie, emócie, pracovná schopnosť je priemerná. Ani obliekanie nie je veľmi nápadité.

3 biely kruh

Je to človek, ktorý je dobre čitateľný, ale trochu rozporuplný. Je nespokojný sám so sebou. Nemá dobrých priateľov, nezaujíma ho politika a jeho životná filozofia je povrchná. Ale má dobrú pracovnú morálku. V každodennom živote je to praktický a racionálny človek.

4 ružový kruh

Ani tento človek nemá jasný názor. Výber ružovej ako keby charakterizovala len prechodná fáza života. Takýto ľudia budia dojem, že menia svoje názory, ovplyvní ich každá zmena objektívnej povahy. V tejto etape života je do istej miery zastabilizovaný, ale skôr je to spôsobené priaznivou kombináciou okolností. Takýto človek má rád svoj kľud. Je vyrovnaný a nemení svoje nálady. Každodenné veci robí mechanicky, automaticky. Veľmi sa ho dotýkajú otázky životného prostredia. Myslí jasne a logicky. V práci je veľmi výkonný. V každodennom živote praktický a racionálny.

5 modrý kruh

Človek, ktorý si vybral modrý kruh je veľmi silná osobnosť, ale je aj sebecký, zdržanlivý a trochu chladný. Ale je vytrvalý, priamy, má v živote jasný cieľ a buduje si svoju kariéru. Životnú cestu má dokonale premyslenú. Vždy uprednostňuje svoje vlastné záujmy. Emocionálne je trochu uzavretý. Pracovný výkon je stabilný. Niekedy môže byť ale pomstychtivý.

6 zelený kruh

Takýto človek má jasný názor, ale je trochu kontroverzný, infantilný, ale súčasne citlivý, zasnený, priateľský a spoločenský. Priateľstvo nadväzuje pomerne ľahko, ale veľa priateľov nemá. Život si zbytočne nekomplikuje. Má rád umenie. Jeho pracovný výkon je dobrý, ale nestabilný. Jeho nálada sa často mení, raz je dobrá, inokedy zlá. V každodennom živote nie je veľmi racionálny.

Zdroj Ikona Stylya

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články