Aktuálne Zaujímavosti 

Kto by nechcel takto prežiť víkend? Poďte s nami do Turčianskych Teplíc

Vedeli ste, že Turčianske Teplice sú jedným z najstarších kúpeľných miest v Európe? Liečivú silu bohatých minerálnych prameňov vyvierajúcich uprostred tohto krásneho mesta, poznajú ľudia už od 13. storočia a ich blahodarné účinky využívali aj samotní uhorskí králi. Ako člen kráľovskej rodiny sa môžete cítiť aj dnes vďaka ubytovaniu v novom luxusnom Hoteli Royal, ktorý sídli priamo v centre kúpeľov. Hotel nesúci označenie piatich hviezdičiek je situovaný v atraktívne zrekonštruovanej historickej budove v štýle Art deco, ktorý dokonale spája atmosféru dávnych čias s moderným vybavením a najvyššou úrovňou komfortu. Priestranné izby, štúdiá a apartmány sú dekorované príjemne teplými odtieňmi a v ich vybavení vám zaručene nebude nič chýbať.

Okrem luxusného ubytovania s najvyšším štandardom služieb, nájdete priamo v budove hotela kúpeľné priestory Royal Bath, ktorých súčasťou je tiež unikátny Zlatý kúpeľ.  Jeho bazén typu Piscina je postavený priamo na prameni liečivej minerálnej vody, vďaka čomu si jej účinky budete môcť vychutnať bez akejkoľvek úpravy priamo z hlbín zeme.

V kúpeľnej časti si môžete  dopriať aj početné liečebné a relaxačné procedúry využívajúce vzácne zloženie miestnych prameňov, ktorých vysoký obsah minerálnych látok až 1524 mg/liter pomáha pri gynekologických, neurologických, tráviacich či onkologických ochoreniach. Vzácne zloženie spolu s teplotou prameňov do 40°C blahodarne pôsobí taktiež pri poruchách pohybového aparátu. Tradičnou súčasťou kúpeľných služieb v Turčianskych Tepliciach sú tiež pitné kúry priaznivo pôsobiace pri poruchách trávenia, osteoporóze či urologických ťažkostiach.

Avšak nielen z vody je človek živý, a preto na vás v Hoteli Royal čaká gastronomický koncert zdravej kuchyne v reštaurácii Sissi. Jej personál pod vedením šéfkuchára Ivana Štefulu vám pripraví jedlá modernej kuchyne plné pestrosti chutí a farieb, ktoré súčasne spĺňajú náročné požiadavky racionálnej výživy. Príjemné chvíle pohody môžete stráviť tiež v zimnej záhrade, v bare Kolonáda, alebo počas prechádzok v rozsiahlom kúpeľnom parku plnom zelene, ktorý zdobia nielen sochy, ale aj netradičné kúpeľné lavičky.

Nechajte sa zlákať volaním dokonalého relaxu a regenerácie a doprajte si kráľovský luxus v prekrásnom prostredí Hotela Royal, ktorého historická atmosféra a špičkové služby dajú vášmu kúpeľnému pobytu punc výnimočnosti.

Viac informácií o unikátnych Kúpeľoch Turčianske Teplice nájdete na www.therme.sk.

Poďte s nami súťažiť o víkendový pobyt v kúpeľnom hoteli Veľká Fatra v Turčianskych Tepliciach. Pošlite na adresu sutaz@superbabky.sk  text „Chcem súťažiť!“  Na jedného z vás sa usmeje šťastie a vyhrá 2 noci v kúpeľoch Turčianske Teplice pre dve osoby. Výhercovia si užijú aquapark, masáže a liečivé bazény.

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články