Aktuálne Predstavujeme vám 

Kreatívna stanovačka s vnúčatami? A prečo nie?!

Ak rozmýšľate akú aktivitu vymyslíte pre vaše vnúčatá na prázdniny, máme pre vás skvelý tip. V dedinke Jablonové na Záhorí sa bude v júli konať 1. ročník podujatia Keramický kemp Ruky v hline. Je to stretnutie kreatívnych ľudí, ktorí si pod vedením troch šikovných keramikárov môžu vyskúšať rôzne techniky tvorby z hliny a zdobenia svojich výrobkov. Keďže ide o stanovaciu akciu, vaše vnúčatá môžu mať zážitok navyše.

“Chcela som vytvoriť priestor, kde môžu rodičia či starí rodičia tvoriť spolu s deťmi. Keď ku mne na kurzy prídu rodiny, je to vždy veľmi silný zážitok, lebo sa cez spoločnú tvorbu prepoja na takej hlbšej úrovni,”povedala nám keramikárka Zuza Ferenczová, ktorá akciu organizuje. “ Mnoho ľudí našťastie ešte stále spolu tvorí aj doma ale na kempe je to iné, pretože tvorbu neriadi rodič alebo starý rodič ale ešte niekto nad ním – lektor a obaja, dieťa aj jeho dospelý spoločník sú na jednej úrovni a to deti baví.”

 

Kemp sa začína štvrtok večer postavením stanového tábora a končí v nedeľu poobede. V dielňach sa bude pracovať celý piatok a sobotu a polovicu nedele. Všetky dielne sú na čerstvom vidieckom vzduchu, ak budete mať chuť na pauzu, za športovým areálom, kde sa akcia koná, sú idylické lúky a lesy Malých Karpát, dá sa teda vybehnúť aj na peknú spoločnú prechádzku. Pre viac informácií si kliknite na www.rukyvhline.com.

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články