Najčítanejšie Vaše príbehy 

Čo je to šťastný som život spoznala, až keď som sa tretí krát vydala, hovorí najstaršia kamionistka Jarka

68 ročnú Jarmilu Zacher Pajpachovú už všetci dobre poznáme. Najstaršia kamionistka opísala svoj život v dvoch knihách. Nemala ľahký život. Otec bol alkoholik, o rodinu sa nestaral. Vydávala sa veľmi mladá, ale prvý manžel jej zomrel keď mala len dvadsať rokov a dve malé deti. S druhým manželom sa rozišla. Ďalšie, veľmi smutné obdobie prežívala, keď jej zomrela dcérka. Potom sa tretíkrát vydala. Zobrala si oveľa mladšieho muža. Ako 55- ročná si urobila vodičský preukaz na kamión. Jarmila Zacher Pajpachová je držiteľka slovenského rekordu – najstaršia kamionistka. V 65 rokov napísala svoju prvú knihu „Môj život kamionistky.“

Život v kamióne nie je vždy najľahší. Je však zaujímavý aj preto, že vidíme mestá a dedinky, kde by sme sa nikdy v živote nedostali. Som rada, že som mohla okúsiť život v kamióne, ktorý je skromný na komfort, ale bohatý na zážitky. Niečo z tohto dobrodružného života som opísala aj v mojich dvoch knihách, ktoré som vydala. Okrem toho musíme na Jarku prezradiť, že je aj vynikajúca kuchárka. Vyvára a vypeká denne. V Superbabkách sme už uverejnili veľa jej receptov a teraz má Jarka pre vás ďalšiu veľkú novinku:

Milé SUPERBABKY. Dopísala som ďalšiu knihu. Podľa skutočnej udalostí. Hlavná hrdinka Berta je mladé dievča s ťažkým, až tragickým osudom.

Viac neprezradím. Prečítajte si. Dvojdielna knižka už uzrela svetlo sveta.

Pani Jarka vám knižku veľmi rada pošle. Napíšte na jej facebookovú stránku.

(9) Jarmila Zacher Pajpachová | Facebook

 

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články