Najčítanejšie Vaše príbehy 

Boli sme mladé a krásne

U pani Márii  Vaškovičovej (65 ) ten minulý čas vôbec neplatí! Podľa týchto fotografii aj dnes určite oblečie maturitné šaty.

Je stále krásna! Filantropka, vášnivá záhradkárka, dvojnásobná babička, ale hlavne autorka a producentka oceňovania najvýznamnejších osobností Slovenska Krištáľové krídlo, zakladateľka Nadácie Krištáľové krídlo, pomocou ktorej vyšla publikácia Máme dieťa s autizmom, autorka knihy Sny premenené na hodnoty.

Foto Desana Dudášová

„Babičkou som sa stala po 60-tke. Túto novú rolu si vychutnávam od prvého okamihu ako jeden z najväčších zázrakov v mojom bohatom živote. Prvým veľkým zázrakom bolo pre mňa, keď sa mi konečne  po ôsmych rokoch manželstva narodila dcéra Katka. Obdarila ma dvomi krásnymi vnúčatkami, pre ktoré si každý deň  nájdem voľnú chvíľu.  Všetko ostatné je pre mňa už sekundárne. Pred mnohými rokmi mi jeden priateľ povedal, že je vo mne toľko lásky, že by som mala mať veľa detí!

Kultúra a umenie sú mojou každodennou súčasťou. Rada idem na činohru, operu, balet, ale aj na muzikál.

Cítim sa stále výborne aj vďaka aktívnemu životnému štýlu. Cyklistika je pre mňa a pre môjho manžela Lacka najobľúbenejším športom.

Na cyklotúre s bratom Petrom

Keď človek miluje to, čo robí, tak je šťastný!“

Text a foto Mária Vaškovičová

 

 

 

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články