Aktuálne 

Voňavé a čisté Vianoce s produktami Henkel

Čistiace prostriedky Pur predstavujú prvú pomoc azda pre každého, pre koho je varenie bežnou záležitosťou.  Prípravky Secrets of Care vynikajú svojím jemným zložením a neutrálnym pH. Receptúra je navyše obohatená o aloe vera, arganový olej či kalcium, takže sú šetrné k pokožke a zároveň sa starajú o nechty. Účinne pôsobia aj na riad, ktorý po umytí ostáva perfektne čistý a žiarivý. Secrets of Care ponúka tri varianty: Aloe, Hands & nails a Argan Oil.

Pripáleniny, nečistoty, mastnota. Po nedeľnom obede či návšteve dostane riad poriadne zabrať. S obľúbeným gélom Somat GOLD, ktorý v sebe ukrýva 12 funkcií, mu bez námahy prinavrátite pôvodnú čistotu a žiarivosť. Navyše, vylepšený Somat GOLD gél je teraz zárukou dvakrát väčšieho lesku*. Výhodou gélu je tiež jeho rýchla rozpustnosť a využitie na krátke cykly umývania. Váš riad tak bude jednoducho pripravený na ďalšie použitie.

Aj napriek častému noseniu sa nemusíte vzdávať štýlových kúskov, užijete si ich dlhšie ako kedykoľvek predtým. Perwoll Renew Advanced Effect s technológiou Fibrex obsahuje vylepšené zloženie, ktoré je vytvorené na báze vlasovej technológie. Posilňuje vlákna, vďaka čomu zachováva tvary látok a udržiava farby žiarivé a sýte. Vyskúšajte  na svoje vlnené  a hodvábne oblečenie Perwoll Wool & Silk, ktorý udržiava ich tvar a zabraňuje vzniku žmolkov.

Zapojiť sa do súťaže môže každý a nebude Vás to stáť ani euro!
Stačí splniť jednoduché 3 kroky.

Podmienky súťaže:

  1. LIKE-nite našu stránku
  2. TAG-nite v komentároch tohto príspevku osobu, ktorej by ste okrem seba túto výhru dopriali
  3. SHARE-nite náš príspevok

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články