Najčítanejšie Predstavujeme vám 

Volám sa Viera Šándorová a až teraz po 60-tke si plním svoj sen

Už dvadsať rokov sa venujem predaju nehnuteľnosti. Žila som v Košiciach a odsťahovala som sa na vidiek do rodnej dediny pri Trebišove. Kúpila som si malý domček, ktorý si s láskou pretváram na svoj obraz útulného, teplého domova. Mením svoj nový domov na také moje kráľovstvo.
Milujem kryštál, drevo, kameň, vôňu levandule… to všetko dotvára atmosféru vidieka, kde žijem, snívam a kde si svoje sny pretváram do reality. Sadím kvety, murujem, kosím. Prekladám stále nábytok a teším sa zo života a všetkého, čo mi vyrastie.
Celý život som chcela byť štíhla. Niekedy som sa k tomu aj priblížila, hlavne keď som sa sklamala  v láske. Kilá išli dole ako po drastickej diéte. Teraz zase idú dole z fyzickej práce, ale robím to s láskou. Samozrejme, že som prestala jesť chlieb náš každodenný, ktorý tak zbožňujem.
V zime lyžujem, v lete chodíme s kamoškami na exotické zájazdy. Sme dobrá partia. V ďalšej skupine je nás asi dvadsať a sú tam aj mladšie ročníky. Spoločne si robíme záhradné párty, vždy niekde inde… Aj priamo v meste a vždy s inou tematikou. 
Jeseň života (odchod do dôchodku) v oblečení, aké bežne nenosíme, Halloween, masky, ABBA v kostýmoch, 60  roky, atď.
Takto si spríjemňujeme život, veď prečo nie? Tešíme sa z toho!
Mám dve dievčatá. Jedna je šéfredaktorka  novín,  druhá ma svoju firmu a venuje sa dizajnu. Vnúčatá nemám. V podstate som šťastný človek. Milujem všetko krásne, mám okolo seba ľudí, ktorí sú súčasťou môjho života… Toľko asi o mne.
Budem rada, ak mi napíšete. Rada si rozšírim okruh ľudí okolo seba.
Text a foto Viera Šándorová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články