Najčítanejšie 

Vezmite svoje vnúčatá a poďte na dovolenku. So Sorea je to bez starostí!

S nami vás nuda trápiť nemusí, využite skvelé ZĽAVY A BONUSY!

Aj vy už premýšľate nad tým, ako si naplánovať leto a ako čo najlepšie a najkrajšie prežiť dni oddychu? V tom prípade máme pre vás skvelú správu a množstvo inšpirácie: Ak si vyberiete z aktuálnej ponuky hotelovej siete SOREA, toto leto bude určite nezabudnuteľné! A ďalšia dobrá správa je, že ak by ste sa týchto krásnych zážitkov nevedeli nasýtiť, môžete si vybrať z bohatej ponuky ešte aj na jeseň…
Ponúkame teda množstvo skvelej inšpirácie – stačí si len vybrať!

Svet kúziel a ilúzií je tak blízko…

Vstúpte do krajiny kúziel a trikov a navštívte čarovné miesto, kde sa ako šibnutím čarovného prútika prenesiete do sveta rozprávok, povestí i tajuplných javov…

TrickLandia v Starom Smokovci je miesto, kde zažijete jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií. V jej priestoroch nájdete námety slovenských ľudových povestí, rozprávok, ako aj reálie obcí a zámkov Slovenska. Môžete sa tešiť na trick-artové obrazy, rozšírenú realitu, antigravitačné miestnosti, najkrajšie zrkadlové bludisko v strednej Európe a iné.
Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 15 % zľava z platnej ceny.

Chceli by ste sa aspoň na par chvíľ ocitnúť v časoch dinosaurov a iných pravekých tvorov? Poradíme, ako na to! Stačí navštíviť DINOPARK TATRY v Dolnom Smokovci a nebudete sa stačiť diviť…

Objavte stratený svet dinosaurov!

Cestujte v čase miliónov rokov spať do fascinujúcej doby druhohôr. Nová prehliadka tajomných živočíchov, ktorí obývali našu Zem milióny rokov a zanechali svoje stopy aj vo Vysokých Tatrách. Na vlastnej koži sa presvedčite, že nič nie je nemožné ! Klienti SOREA môžu využiť 10 % zľavu z platnej ceny.

Super zábava pre deti aj dospelých a za každého počasia!

Ak sa stane, že počasie nie je práve najlepšie, nič to! Situáciu perfektne zachránime návštevou Galérie Dobrá hračka, kde sa výborne zabavia nielen deti, ale aj dospelí.

Galéria Dobrá hračka v Tatranskej Lomnici je miesto, kde nájdete množstvo hier a atrakcií, naučíte sa dopravné predpisy, vyskúšate si rôzne hračky. Zaujímavý je rozhodne aj obchodík, ktorý je zameraný na netradičné hračky, vďaka ktorým sa deti aj dospelí dokážu hrať nielen zábavne, ale aj s rozumom. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 10 % zľava z platnej ceny.

Drevená ríša vás skutočne očarí!

Aj vy ste vždy túžili navštíviť zázračnú ríšu, ktorá je úplne odlišná od toho, čo bežne zažívame? Nech sa páči – presne takú môžete vidieť ešte tohto leta, ak sa rozhodnete navštíviť Tatranské drevené kráľovstvo…

Tatranské drevené kráľovstvo pri kostole v Novom Smokovci

Poprechádzať sa po Tatranskom drevenom kráľovstve je nielen príjemné, ale aj fascinujúce a bezpečné. Nájdete tu 27 zvierat rôznych druhov, 5 rozprávkových krajín a 32 druhov rôznych stromčekov… Všetky drevené sochy sú z dostupného tatranského materiálu, niektoré mierne v nadživotnej veľkosti. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí pri predložení hotelového preukazu:

10 % zľava na vstup do Tatranského dreveného kráľovstva
10 % zľava z ceny parkovania pri Tatranskom kráľovstve
10 % zľava na vstup na Veveričiu dráhu pri Tatranskom drevenom kráľovstve

Letná jazda na bobovej dráhe?

Ak pochybujete o tom, že v lete nie je možná jazda na boboch, opak je pravdou! Senzačná jazda na bobovej dráhe – to je presne to, čo dodá vašim letným radovánkam ten správny švih!

TATRABOB, Tatranská Lomnica

Milovníci adrenalínu zbystrite teda pozornosť ! Poriadne sa pripútajte a užite si skvelý zážitok na bobovej dráhe TATRABOB s dĺžkou zjazdu 482 m a dĺžkou vleku 203 m . Príjemnú relaxačnú jazdu lesom na najvyššiu stanicu (925 m. n. m.) strieda vzrušujúca jazda do cieľovej stanice s 12-timi zákrutami, ktoré si zaručene užijete vy i vaše deti. Pri kúpe 10 lístkov  dostane klient hotelovej siete SOREA 2 lístky ZDARMA.

Zábava pre deti i dospelých, ktorí radi zdolávajú prekážky

Zábavný lanový park, v ktorom sa dosýtosti vyšantia malí i veľkí – každý podľa svojich možností a schopností. To je presne to, čo vám spríjemní dovolenku a dopraje aj trochu adrenalínu…

Veveričí park, Štrbské Pleso

Lanový park pozostáva z dvoch druhov tratí:

Veľká trať sa skladá z 22 prekážok umiestnených na stromoch vo výške približne 5 m, trať je dlhá 280 m
Trať mini je určená pre deti od 3 rokov do 140 cm, pozostáva z desiatich prekážok. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 10 %  zľava z platnej ceny.

Dobrodružstvo v oblakoch vám ukáže Tatry, ako ich možno nepoznáte!

TATRAS TOWER

Veža snov TATRAS TOWER ponúka nezabudnuteľný zážitok v srdci Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese, priamo v Areáli snov. Prináša možnosť zažiť unikátne emócie, sprostredkuje vám autentický a zmyselný zážitok z prírodných krás Vysokých Tatier a umožní spoznávať ich nezabudnuteľne podmanivé čaro v úplne novej dimenzii s využitím tých najmodernejších technológií, ktoré súčasná doba ponúka. Súčasťou dobrodružstva v oblakoch na veži je aj 61 m dlhý suchý tobogan, ktorým je možné si skrátiť cestu dole a zároveň si tak užiť poriadny adrenalín. Na Veži snov TATRAS TOWER sa nachádza aj pochôdzna sieť o rozlohe 25,3 m2, umiestnená 43 m nad terénom, ktorá ponúka skutočne adrenalínový zážitok. Úplne iný zážitok z Tatier a Areál snov ako „na dlani“ môžete pozorovať z presklenej plošiny v takmer 50 – metrovej výške. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí zľava z ceny pri predložení hotelového preukazu SOREA.

Jedinečná atmosféra Tatier za každého počasia

Ak si túžite Tatry skutočne vychutnať a nepremeškať ani jeden deň, doprajte si interaktívnu prehliadku, ktorá vám ukáže naše veľhory trochu inak…

Tatry vnútri

Zážitková prehliadka „Tatry vnútri“ v Starom Smokovci predstaví unikáty slovenskej prírodnej dominanty, formou interaktívnej prehliadky. Uvidíte výhľady a navštívite miesta, ktoré osobne nemôžete navštíviť napr. z dôvodu nepriaznivého počasia. Zažijete jedinečnú atmosféru Tatier kedykoľvek, len trochu odlišným spôsobom. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 10 % zľava z platnej ceny.

Digitálna galéria POLIANKOVO

Ďalší skvelý tip na spoznávanie tatranských krás za každého počasia, alebo aj pre tých, ktorí nie sú skúsenými turistami, ale zato radi spoznávajú a zažívajú nové veci…

POLIANKOVO v Tatranskej Polianke je digitálna galéria spájajúca umenie s modernými technológiami, ako je virtuálna realita, 3D projekcie, rozšírená realita, hologram, tieňohra a podobne. Výstava je doplnená aj o rôzne interaktívne prvky. Nachádzajú sa tam aj obrazy, ktoré sú rozpohybované pomocou rozšírenej reality so zvukovými efektmi. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 10 % zľava z platnej ceny.

Pedal Planet – múzeum šliapacích autíčok

Galéria Tatry – Nová Polianka

Malí i veľkí zbožňujú šliapacie autíčka! Ak túžite navštíviť jednu z najväčších zbierok takýchto autíčok na svete, tu ste na tej správnej adrese. Čaká na vás viac ako 120 exkluzívnych exponátov. Nájdete tam tematické kútiky, atrakcie pre deti či animované hviezdne nebo. K dispozícií je interaktívny sprievodca. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 10 % zľava z platnej ceny.

Štvorkolky pre všetkých, ktorí majú radi rýchlu jazdu

Máte radi rýchlu jazdu ? Potom neváhajte a nasadajte. Skvelý zážitok na vás čaká v Tatranskej Lomnici pri Bobovej dráhe a na Štrbskom plese, kde si môžete vychutnať nádherné pohľady na okolité hory a prírodu zo sedadla štvorkolky! Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 10 % zľava z ceny.

 

Cyklozájazdy ľahšie ako kedykoľvek predtým

Ak by ste chceli spoznávať Tatry na bicykli – už to nie je naozaj žiaden problém! Stačí si kvalitný bicykel požičať priamo na mieste!

Spoločnosť TATRY TRAVELIA sa zaoberá požičiavaním a servisom bicyklov či elektrobicyklov. Pôsobí v celom tatranskom a podtatranskom regióne. Bicykle si môžete objednať u dodávateľa TATRY TRAVELIA, ktorý vám ich privezie priamo do hotela SOREA  v stanovenom čase.

Kontakt: 0907 152 223 / 0910 963 049
Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 15 % zľava z ceny.

Milujete golf a chcete si ho počas dovolenky náležite vychutnať?

18-jamkový Adventure golf vo Veľkom Slavkove sa hrá na umelej golfovej tráve s golfovými palicami určenými na putovanie alebo minigolfovými kladivkami a golfovou loptičkou. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 10 % zľava z platnej ceny.

Čarokrásne Pieniny a splav Dunajca na pltiach

Združenie Pltníctvo Dunajec Vám ponúka jedinečnú atrakciu v Európe – splav Dunajca na drevených pltiach v nádhernej prírodnej scenérii Pieninského národného parku. Trasa v dĺžke 9 km vedie z Červeného Kláštora do obce Lesnica. Splav trvá 70 – 90 minút. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí zvýhodnená cena na plte HUBCEJ Ján, po predložení hotelového preukazu SOREA.

NESTVILLE PARK s históriou liehovarníctva i chuťou skvelej čokolády

Expozícia tradičných ľudových remesiel histórie a súčasnosti liehovarníctva.
Nestville Park je výstava, ktorá je nositeľom a oživovateľom histórie a tradícií. Návštevníkovi predstavuje nevšedný a zaujímavý historický prierez výrobou liehovín a remesiel súvisiacich so spracovaním a uskladnovaním liehu až po moderný dnešok.
Nestville Chocolate, ktorý ako jediná čokoládovňa v regióne ponúka vynikajúcu chuť kvalitnej čokolády  a predstavuje históriu, samotné spracovanie a výrobu rôznych čokoládových špecialít. Môžete si tu oddýchnuť a posedieť pri šálke horúcej čokolády, kvalitnej káve, chuti belgických praliniek či sladkých zákuskoch domácej výroby a popritom cez okno pozorovať výrobný proces čokoládových produktov. Pre dospelých sú k dispozícii aj originálne likéry. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 10 % zľava.

Mini SLOVENSKO ako na dlani

Jedinečná expozícia miniatúr slovenských historických pamiatok v parku MINI SLOVENSKO nachádzajúca sa priamo pri Hoteli SOREA ĎUMBIER v Liptovskom Jáne. Areál je náučný, zábavný, oddychový a poznávací pre domácu i zahraničnú klientelu všetkých vekových kategórií. Väčšina modelov v mierke 1:25 sú národné kultúrne pamiatky, niektoré zapísané aj v kultúrnom dedičstve UNESCO. Súčasťou parku je aj modelová záhradná železnička v tej istej mierke, ktorá približne predstavuje železničnú trať Červená Skala – Margecany s jej jedinečnými technickými pamiatkami.
Pre klientov hotela SOREA ĎUMBIER vstup za 1,00 €. Pre klientov ostatných hotelov SOREA platí  50% zľava z platnej ceny.

Stanišovská jaskyňa v Liptovskom Jáne – výlet do tajuplného podzemia…

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove, otvorená každý deň. Ponúka dokonalý zážitok pri objavovaní  čarovného podzemia so sprievodcami – jaskyniarmi. Budete kráčať popri stenách ktoré voda a matka príroda vymodelovala do neopísateľných tvarov. Návštevník pred vstupom dostane čelovú lampu, špeciálny odev ani obuv nepotrebujete. Ideálny výlet pre celú rodinu.
Pre klientov hotelovej siete SOREA platí  zvýhodnené vstupné z platnej ceny.

Prehliadka farmy aj kŕmenie ovečiek na farme Východná

Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo v Liptove. Je zameraná predovšetkým na bio-chov hovädzieho dobytka za účelom produkcie mlieka. Vďaka výnimočnej kvalite mlieka z horskej oblasti Vysokých Tatier ponúka exkluzívne syrové delikatesy a lahodné syry pod značkou Farma Východná, ktoré získali popredné ocenenia na slovenských aj českých súťažiach. Okrem produkcie mlieka a mliečnych výrobkov pestuje aj liečivé bylinky a drobné ovocie. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí zvýhodnené vstupné prehliadky z platnej ceny

Obrovské sochy z piesku ponúka PIESOČKOVO

Malí i veľkí sa určite radi poprechádzajú po areáli s úžasnými obrovskými rozprávkovými sochami z piesku v areáli PIESOČKOVO v Liptovskom Jáne. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 10 % zľava z platnej ceny.

Kolobežky Liptov

Vychutnávať si krásy Liptova na cestičkách  – to je teda  nádhera! Dýchať čistý horský tatranský vzduch a nechať sa unášať krásou krajiny – to všetko môžete zažiť, ak si požičiate e-bike, horský bicykel, kolobežku, či e-kolobežku v požičovni Niňaj v hoteli SOREA ĎUMBIER v Liptovskom Jáne. Pre klientov hotelovej siete SOREA platí 10 % zľava z platnej ceny.

Niečo pre milovníkov galérií a múzeí

Tí, ktorí patria k milovníkom umenia, alebo radi spoznávajú atmosféru múzeí, si môžu prísť na svoje aj počas dovolenky v Tatrách. K dispozícii sú Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa a Galéria Kolomana Sokola v Liptovskom Mikuláši. Bohatú expozíciu ponúka aj Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, ktoré sa takisto nachádza v Liptovskom Mikuláši.

Samozrejme, pre klientov hotelovej siete SOREA platí zľava z ceny.

Všetky uvedené bonusy a zľavy je možné si uplatniť len na základe predloženia hotelového preukazu SOREA !

Tak čo hovoríte na túto úžasnú ponuku? Však je toho dosť aj na viac dovoleniek? Aby ste teda nič nenechali na náhodu, je najvyšší čas všetko si pekne naplánovať a objednať. A potom sa už len tešiť na úžasné dni plné pohody a oddychu podľa vlastných predstáv…

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články