Najčítanejšie Predstavujeme vám 

Takto sa dnes krstila nová kniha Katky Brychtovej

Každý z nás má svoj vlastný recept na sladký a šťastný život. Na nefalšované, šťastné sladké dobroty má recept aj známa moderátorka Katarína Brychtová. A nielen jeden! Po úspešnej knihe Moje sladké radosti vydáva druhú zbierku receptov Napečte si šťastie.

Nájdete v nej tie najchutnejšie koláče a dezerty, zdravé dobroty a dokonca aj niekoľko slaných pochúťok. Knihu pokrstili hneď traja známi herci: Zuzana Vačková, Zuzka Tlučková a Vladimír Kobielsky. Pozrite si video, čo povedal na otázku Martina Nikodýma, čo pre neho znamenajú dobré koláče. Citoval slová majstra Jána Wericha.

Zuzka Tlučková povedala, že ona má na sladké slabosť a že keby na svete neboli muži,  chodili by po ňom samé šťastné a tlsté ženy.

77 – ročná mamička Katky Brychtovej nám povedala, že je na všetky tri svoje deti veľmi pyšná. Sú to pracovití, skromní, dobrí ľudia, ale čo je podľa nej najdôležitejšie, majú pekný rodinný život.

Na krste bolo veľa známych ľudí z médií, herci, moderátori. Katkin vnúčik je inak veľmi smelý chlapček, ale tu sa trošku hanbil.

Pozrite si video, ktoré sme urobili len pre vás, milé superbabky.

Text a foto Libuša Sabová

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články