Aktuálne Dobré rady 

Stavte na čistú pleť

Pre pleť v každom veku je najdôležitejšou zásadou dôkladné odlíčenie a vyčistenie. Nezaberie vám to veľa, len pár minút večer, vyčistená pokožka sa však cez noc zregeneruje a odmenou vám bude žiarivá, mladistvá a zdravo vyzerajúca pleť.

Pleť je potrebné vyčistiť aj v prípade, ak nepoužívate make-up. Cez deň sa na nej totiž usadili rôzne nečistoty, prach, peľ, ktoré je potrebné odstrániť, aby počas noci mohla dýchať a prípadne vstrebávať výživné látky z iných kozmetických prostriedkov, ktoré na noc používate.

Pri výbere odličovacieho a čistiaceho prípravku myslite na typ svojej pokožky. Skvelým tipom, vhodným aj na citlivú pleť, je jedinečný čisto prírodný prípravok Nature BIOactive čistiace mlieko od českej kozmetickej značky, postavenej na francúzskych základoch, For Life & Madaga. Toto čistiace mlieko kombinuje zmes prírodných olejov v BIO kvalite, ako sú jojobový, slnečnicový, olivový a argánový olej, spoločne so šťavou z aloe vera. Toto dokonalé spojenie šetrne a účinne pleť čistí, odstraňuje make-up aj ďalšie nečistoty a prebytočný maz. Unikátne zloženie ešte umocňuje obsah BIO bambuckého masla, zimolezu japonského a prírodného vitamínu E, ktoré posilňujú a chránia pokožku. Nanáša sa pomocou kozmetického tampónu alebo končekmi prstov na tvár a do očného okolia, jemne masíruje asi 1 minútu a potom ľahko dočistí. Krásna, svieža a dokonale čistá pleť bude s Nature BIOactive čistiacim mliekom samozrejmosťou.

Kúpite na www.forlifemadaga.com.

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články