Najčítanejšie Vaše príbehy 

Práve dnes je to neuveriteľných 32 rokov, čo som povedala „áno“ spoločnému životu, spomína Renáta Názlerová.

Ako hovoril pán farár, boli a aj sú dobré aj menej hojné časy, sú obdobia zdravia no aj chorôb, sú dni šťastné aj menej šťastné. Ale keď sú na to dvaja, zvládnuť sa dá všetko. Ďakujem, že ma dokážeš pochopiť, aj keď si ja sama nerozumiem, že ma rozosmeješ aj keď plačem, že mi dodávaš odvahu, keď mi tá moja dochádza, že stojíš pri mne, aj keď svet naokolo sa mi otáča chrbtom.
Vďaka tebe som žena, manželka aj mama. Ďakujem Bohu aj osudu, že som ťa stretla.
Tie roky ubehli veľmi rýchlo, ale vďaka manželovi je aj po toľkých rokoch ich spoločný život radostný. Pani Renáta sa priznáva, že má teraz pár kíl navyše, ale nemá z toho žiadne komplexy.

 

Renátku Názlerovú v poslednom čase poznáme aj ako bojovníčku za všetky žena, ktoré sa trápia pre svoj zovňajšok. Hovorí, že žiadna žena si nezaslúži byť ponižovaná, či je mladá, alebo vo veku. Či je štíhla, alebo naopak pri tele. Žiadny človek si nezaslúži byť ponižovaný, či je zdravý, alebo hendikepovaný, či je múdry a vzdelaný, alebo nie.


Tento príspevok venujem všetkým žen
ám, ktoré sa trápia pre svoj zovňajšok. Chcem vám povedať – netrápte sa. Nik z tých, ktorí vám prejavujú opovrhnutie, alebo vás urážajú, nežije váš život. Žijete ho vy. Kašlite na to hnusné okolo vás a sústreďte sa na to krásne vo vás.

Text  a foto Renáta Názlerová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články