Najčítanejšie Vaše príbehy 

Nová láska v zrelom veku. Pani Martuška ju našla.

Čo vám poviem?! Mám krásny život naplnený láskou, úctou a porozumením. Jeden druhému sme oporou a náš život je oveľa krajší. Spojila nás náhoda. Pracovala som ako opatrovateľka v Rakúsku a môj budúci manžel bol členom tejto rodiny. Postupne sme sa spoznávali, až sme sa po roku vzali. On bol vdovec (71), ja som bola rozvedená (58). Teraz sme už spolu krásnych sedem rokov.

Máme spolu 4 deti z predchádzajúcich vzťahov. Manželove deti sú šťastné, že ich otec má skvelú ženu. Od prvého dňa sme si padli do oka. Veľmi sa tešia, že v zrelom veku nie je sám. Aj moji synovia sú spokojní, že ich mama je konečne šťastná, že si našla muža, po akom celý život túžila.

Takže sme jedna krásna a veľká rodina, hoci moji synovia žijú na Slovensku. Užívame si život plným priehrštím kým nám to zdravie dovolí. Máme spoločné hobby, radi a veľa cestujeme, spoznávame krajiny a hlavne hory, v ktorých žijeme. Alpy sú nádherné a ich krásu vnímam najmä vďaka manželovi, ktorý má veľmi rád turistiku.

Šplháme sa spolu na vrcholce, robíme dlhé túry, kúpeme sa v krásnych jazerách. Milujeme bicyklovanie a to všetko nás udržuje v kondícií. Ja ešte navyše navštevujem fittnes a tak máme o program postarané. Nenudíme sa ani chvíľku. Vždy si nájdeme niečo, čo nás poteší. Užívame si jeden druhého, lebo dnes sme tu a zajtra už nemusíme.

Milé Superbabky! Priala by som si, aby každá žena mohla prežívať takýto  krásny život ako ja.

Text a foto Martuška Reizelsdorfer Patzová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články