Dobré rady Najčítanejšie 

Naplánujte si čarovnú dovolenku na Slovensku!

Prichádza letná sezóna a s ňou aj bohatá ponuka produktových balíčkov a relaxačných procedúr v hoteloch SOREA. Vycestujte za slovenskými prírodnými krásami, čistým vzduchom, turistikou, zážitkami, a oddýchnite si v horských a kúpeľných strediskách vo  Vysokých a Nízkych Tatrách, na Spiši  alebo v Bratislave.

 

Pri pobyte vo Vysokých Tatrách vás určite zlákajú značkované turistické alebo náučné chodníky, plesá, vodopády, expozícia tatranskej prírody v Botanickej záhrade, symbolický cintorín či niektorý z drevených kostolíkov.  Strategickým východiskovým miestom pre výlety (napríklad lanovkou na Lomnický štít) je hotel SOREA URÁN v Tatranskej Lomnici, ktorý po náročnej turistike ponúka zahriatie v hotelovom wellness centre URANIA s nerezovými bazénmi, vodnými chrličmi, hydromasážnymi tryskami, saunami, masážami a najmodernejšou technológiou čistenia vody. V neďalekej blízkosti centra Tatranskej Lomnice na vás čaká wellness pobyt v hoteli SOREA TITRIS, kde je pre dospelé osoby pripravený aj relaxačný zábal a 1x denne aj káva TITRIS.

 

Rodinnú alebo Víkendovú pohodu, ako aj Senior relax pobyt môžete zažiť len v hoteli SOREA TRIGAN na Novom Štrbskom plese. Pre dospelých aj deti je k dispozícii centrum WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s bazénmi, masážami, saunami, farebnou večernou symfóniou a výhľadom na jedinečné tatranské štíty.

Centrum relaxu a zábavy môžu turisti nájsť pod Lomnickým štítom v Tatranských Matliaroch s ubytovaním v hoteli SOREA HUTNÍK. Hostia môžu vyskúšať hotelový bazén, morský aerosólový kúpeľ, zájsť na masáž alebo zábal, prehriať telo v saune a zakončiť večer v hotelovom BOWLING centre, kde môžu využiť 40% zľavu na hru. Pre milovníkov pohybu je v ponuke posilňovňa, telocvičňa, stolnotenisové miestnosti, biliardové stoly, volejbalové ihrisko a minigolf s 18 dráhami. Pre najmenších  je pripravený rozprávkový detský kútik.

Región severného Spiša a Pienin je bohatý na veľké množstvo minerálnych prameňov, ktoré majú priaznivé účinky na ľudský organizmus a liečenie viacerých chorôb. Celkovo je v tomto regióne evidovaných viac ako 80 minerálnych prameňov. V blízkosti jedného z nich sa nachádza aj hotel SOREA ĽUBOVŇA, ktorý sa podieľal na revitalizácii okolia prameňov a vybudovaní novej atraktívnej Cesty minerálnych prameňov, spájajúcej viacero minerálnych prameňov turistickou trasou v celom regióne. V krásnej prírode Pienin si na svoje prídu hubári aj rybári. Športovo zdatných potešia aj vhodné cykloturistické terény alebo požičovňa športových potrieb a nordic walking palíc priamo v hoteli.
Mini, Maxi víkend alebo Senior Vital Spiš, pobyty s darčekom na uvítanie, vám umožnia voľný vstup do hotelového bazéna, perličky alebo na viacúčelové ihrisko. Oddýchnuť si môžete v saune, pri fytoterapii, masáži či rôznych druhoch zábalov. Navštívte Ľubovniansky hrad alebo skanzen a využite množstvo atraktivít, ktoré ponúka tento kraj.

 

V srdci Demänovskej doliny, v tichej oáze nádhernej prírody Nízkych Tatier sa nachádza hotel SOREA SNP, ktorý hosťom ponúka ubytovanie v pohodlne zariadených izbách, slnečnú hotelovú reštauráciu s priamym výhľadom na svahy Chopku alebo oddychy v saune či pri dobrej masáži. Prostredie je vhodné na jarnú a letnú turistiku, treking a tiež nordic walking. K atraktivitám tejto oblasti patrí predovšetkým Demänovský kras s Demänovskou ľadovou jaskyňou a Demänovskou jaskyňou Slobody ale aj Vrbické pleso.  

 

Kvetový úlet, slnečný balík, banánový či škoricový program, to je tohtoročná letná ponuka hotela SOREA MÁJ. Spolu s termálnym bazénom a príjemným prostredím pôsobia pozitívne na každého návštevníka Liptovského Jána. V letných mesiacoch je k dispozícii aj termálne kúpalisko TERMAL raj s prírodným termálnym prameňom s teplotou vody 28 – 29 stupňov Celzia. Všetky vekové kategórie si prídu na svoje v hotelovom Jumping centre pri aeróbnych cvičeniach na profitrampolínkach. Navštívte dedinku Vlkolínec, zapísanú do zoznamu UNESCO, folklórny festival v obci Východná alebo drevený artikulárny kostol v obci Svätý Kríž.  Na Liptove sú obľúbené aj rekreačné pobyty pre nenáročných klientov v hoteli SOREA ĎUMBIER, ktorý je situovaný v Jánskej doline, jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier. Okolie ponúka v letnej sezóne návštevníkom množstvo cyklistických a turistických trás rôznych náročností, športové a kultúrne podujatia alebo historické pamiatky. Hotel ponúka mnoho fakultatívnych výletov do blízkeho aj širokého okolia. Navštíviť môžete Minislovensko – areál miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok, Stanišovskú jaskyňu alebo Liptovskú galériu so zvýhodneným vstupom pre hotelových hostí.

Bratislava – hlavné mesto, historické a kultúrne centrum Slovenska, ukrýva  priamo na hradnom vŕšku hotel SOREA REGIA s výhľadom na Bratislavu a rieku Dunaj, Hostia sa môžu tešiť na Historický víkend Regia, ktorý okrem iného ponúka aj hradný okruh historickým vláčikom. V ponuke je aj Klasik víkend a ubytovanie v izbách typu STANDARD s polpenziou a možnosťou predĺženia pobytu. Bratislava pre svojich návštevníkov ponúka bohatú ponuku kultúrnych a spoločenských podujatí ako aj množstvo múzeí, galérii či divadiel.

V tomto roku vstúpila sieť hotelov SOREA do jubilejného 25 ročníka.

Úspešný rozvoj a neustále zvyšovanie hodnoty značky ocenila aj Komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands, ktorá udelila hotelovej spoločnosti SOREA cenu Slovak Business Superbrands Award za rok 2017 a 2018. Dôležité je aj vyhlásenie hotelov SOREA za Najlepšie ubytovacie zariadenia rokov 2016, 2017 na internetovom portáli  www.ubytujsa.sk a v neposlednom rade i Ocenenia za vysoké hodnotenie hostí za rok 2017 od spoločnosti Booking.com. Hotely SOREA sú ocenené aj certifikátom „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“ v rámci projektu „Vstúpte s dieťaťom“.

Tradičná ponuka hotelov sa neustále rozširuje o služby, ktoré moderný cestovateľ požaduje. Nejde len o rozsah a kvalitu doplnkových služieb, športovo-relaxačných aktivít, kultúrnych akcií, ale hlavne o ponuku komplexného balíka služieb s rozličným tematickým zameraním a pre konkrétnu cieľovú skupinu klientov. Vyššie spomínané Ocenenia sú potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach, ako aj pri výbere dovolenky na Slovensku.

25 rokov sme tu s vami, oslavujte spolu s nami! 

www.sorea.sk

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články