Najčítanejšie Vaše príbehy 

Krásne vyznanie dcéry k otcovej sedemdesiatke

Každý deň, každé ráno keď sa prebudím som vďačná za to, že môžem zdieľať tento nádherný svet s ľuďmi, ktorých milujem, s ľuďmi, ktorí ma nikdy nesklamali a ktorí ma robia šťastnou. Som šťastná vždy, keď sa mi ráno na display telefónu rozsvieti, že volá oco…môj drahý, milovaný ocko, Vladík, Vladušo, dedko Vladko, superdedko….človek, na ktorého som sa vždy mohla spoľahnúť. Bol pri najdôležitejších momentoch môjho života, stál pri mne, keď mi bolo najhoršie, ťahal ma hore, keď ma všetko zlé strhávalo ku dnu.

Naučil ma postaviť sa po páde znovu na nohy a pozerať sa na svet s nadhľadom a hlavne s úsmevom. Poloprázdny pohár vidieť ako poloplný, na zamračenej oblohe vždy hľadať presvitajúce lúče slnka a v každej tragédii nájsť aj trochu komédie. Tento úžasný, zábavný, najveselší a najmilší človek má dnes 70 rokov a ja som šťastná, že ich môžeme osláviť spolu. Som vďačná, že moji bratia a ja máme toho najveselšieho otca a naše deti toho najveselšieho dedka, superdedka, vďaka ktorému si všetci spolu užívame nádherný pocit spolupatričnosti a rodiny.

Ďakujem Ti oci, že si tu, že si pri mne stál, keď som zlomená bolesťou nevedela, kam sa pohnúť, keď ochromená strachom som sa bála vôbec vykročiť a ty si to vždy dokázal otočiť na humor a ukázal mi cestu. Ľúbim ťa a ďakujem.

Tvoja dcéra Petra

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články