Najčítanejšie Vaše príbehy 

Keď sa stretnú dobré priateľky vždy je veselo

Dnes sme  si dali s Evičkou Landlovou a mojou dcérou Zuzkou Andelovou dámsku jazdu k Majke Velšicovej. Iba dnes ráno som sa narýchlo so všetkými tromi dohodla, že sa stretneme a pozrieme si Šláger nahrávku s Majkou, na ktorej bol hosťom pán prezident Ivan Gašparovič, ktorého sprevádzala moja Zuzka, poverená Karolkom Konárikom. Pretože na tejto nahrávke Evička Landlová nebola a chcela ju veľmi vidieť, tak preto ta dnešná dámska jazda u Majušky, ako ju my všetci voláme.

Všetky sme dlhoročné priateľky a keď je nám niektorej clivo, tak sa vždy stretneme a verte, že vždy nám je veselo. Padne aj nejaký ten vtip od Majky a už je hneď svet ružovejší a ona to predsa len vie, ako na nás. Dnes neboli ani meniny. ani narodeniny, no proste sme si povedali, že sa pred mojou dovolenkou stretneme.

Nedávno som bola s Evičkou v Ikea, kde ona niekedy s manželom veľmi rada chodievala, tak som ju tam zobrala, dali sme si skvelý obedík a samozrejme nesmela chýbať ani kávička s tortičkou, len smola. ,Evička ku kávičke vždy dve cigaretky, ale zvládla to tam aj bez nich. Vynahradila si to vonku pred vchodom.

Evinka je úžasná dáma. Je veľmi vďačná za všetko a keď mi do telefónu povie: Editka, tak mi chýbaš, veľmi ťa ľúbim, kedy ťa zase uvidím? No tak toto priam zahreje pri srdiečku. Aj my ju ľúbime a milujeme tak isto ako našu Majušku, ktorá má v sebe takú charizmu, múdrosť a šarm, ktorou nás priťahuje a zato ju milujeme. Tieto dve úžasné dámy mi boli v júni zablahoželať k mojim májovým narodeninám a pripravila som skvelý obedík a nesmela chýbať ani lieskovcová torta. Život je krásny, život je vzácny, život je tu pre nás, tak ako spieva Hanička Zagorová. A preto si ho chceme a budeme spolu užívať pokiaľ sme tu všetky z našej dámskej partie. Roky utekajú ale spomienky zostávajú a to je to krásne, čo nám zostane v našom srdiečku.

Text a foto Edita Andelová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články