Keď mužov trápia šediny a pritom sú v nich naozaj šarmantní!

Nedávno sme v našom magazíne rozoberali šediny na našej hlave. Hovorili sme, že je to spravodlivosť na svete, keď šedivieme všetci. Muži i ženy. Kým my ženy si šediny zafarbíme a nikto nerieši, že sme odfarbené, u mužov je to horšie. Myslím si, že to viac prežívajú, ako my, ženy. Mnohí by si šediny radi zafarbili, ale výsledok? Myslia si, že vyzerajú mladší a pritom vyzerajú odfarbení (hovorí Milan Lasica).

 

 

Sú určité tipy mužov, ktorí zošedivejú veľmi neskoro. Ani v sedemdesiatke nemajú bielu hlavu. Iní zase majú šediny už pred päťdesiatkou.

 

 

Aj môj manžel to dosť ťažko niesol, že jeho takmer čierna hriva nielenže veľmi zredla, ale okolo 60 – tky úplne zošedivela. Hľadali sme riešenia, ale vždy, ako povedal Milan Lasica, myslel si, že vyzerá mladšie a pritom vyzeral odfarbene. Ale pozrite sa na Karla Gotta, ako on elegantne rieši svoje šediny. Veľmi nenápadne mu vždy jeho kaderníčka pridáva tmavší odtieň. To ale chce veľmi častú a nie lacnú návštevu kaderníctva. A tak sa musí väčšina mužov zmieriť s tým, že už do smrti budú šediví. Ale veď to je aj ten lepší prípad, ako keby boli plešatí! No nie? A pozrite sa, aj tak sú  stále krásni!

 

 

Libuša Sabová

Foto Wikipedia

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články