Najčítanejšie Pre zábavu 

Horoskop na rok 2018

Baran

Čaká vás obdobie plné úspechov v práci. Nasledujúci rok je ako stvorený na realizáciu projektov, ktoré už dlhší čas nosíte v hlave. Na jasnej oblohe sa na chvíľu môžu objaviť mráčiky, ktoré spôsobia menšiu búrku v partnerskom vzťahu.

Býk

Časté striedanie nálad a kolísanie medzi dobrou a zlou náladou vyčerpáva nielen vás, ale aj vašu rodinu. Pokúste sa radšej zotrvať na zlatej strednej ceste, nesiľte sa do úsmevu a  naopak, situáciu zbytočne nedramatizujte. Pripravte sa na dobrú správu v oblasti financií.

Blíženci

V partnerskom vzťahu sa môžu vyskytnúť menšie nedorozumenia, ktoré úmyselne zapríčiní tretia osoba. Mali by ste si dávať pozor na neuvážene investované peniaze, ľahko by ste mohli prerobiť. V zamestnaní očakávajte dni, ktoré vám pomôžu v kariére.

Rak

Rozhodnosť a túžba zvíťaziť vás prevedú cez všetky nástrahy všedného dňa. Prichádza zaujímavé obdobie plné malých, ale pre budúcnosť dôležitých zmien. V partnerskom živote sa usilujte stáť si za svojim slovom.

Lev

Dlhotrvajúca nuda je zlý radca, preto ju  najrýchlejšie zažeňte činorodou prácou či aktívnym oddychom. Dávajte si však pozor na náhle prejavy priazne okolia. Radšej sa zdržiavajte v spoločnosti priateľov, ktorým môžete dôverovať. Čakajte dôležitý odkaz, ktorý vás poteší.

Panna

Vyhýbajte sa ľuďom, na činy ktorých ste v minulosti doplatili. Nemyslite si, že sa v ich správaní niečo zmenilo. Znovu sa vás pokúsia využiť. V zamestnaní môžete počítať s dobrými vyhliadkami na postup. Nie je vylúčené, že nadriadení ocenia vaše schopnosti zvýšením platu.

Váhy

Dávajte si pozor na zdravie a nepreceňujte svoje fyzické možnosti. Skôr sa snažte po práci pravidelne a rozumne relaxovať. Nedovoľte, aby sa vaša prepracovanosť negatívne odrazila v partnerskom živote. Radšej partnerovi úprimne povedzte, že ste unavený. Určite vás pochopí.

Škorpión

Neskúšajte hranicu svojich fyzických možností. V žiadnom prípade by ste sa nemali dať natoľko pohltiť prácou, že zabudnete reálne uvažovať. Mali by ste si dopriať pár dní pokoja. Urobte si poriadok vo finančných otázkach, inak by ste sa mohli dostať do zložitej situácie.

Strelec

Mali by ste viac načúvať svojmu srdcu ako radám priateľov. Aj keď niet pochýb o tom, že vám chcú ako inokedy pomôcť, nedokážu vaše postavenie správne posúdiť. V práci sa nemusíte obávať nejakej nevídanej situácie, všetko pôjde podľa vášho plánu.

Kozorožec

Žiadne dôležité rozhodnutia radšej v tomto roku nerobte. Aj keď sa domnievate, že prišiel vhodný čas na vybavovanie osobných účtov, neprerátajte sa. Niekto, o kom ešte neviete, vám môže poriadne zamotať hlavu a vyprázdniť peňaženku.

Vodnár

Počítajte s prechodným ochladením vzťahov, ktoré, našťastie, nesúvisí s citovými zmenami z vašej a partnerovej strany, ale je dôsledkom  pracovnej vyčerpanosti. Počkajte a buďte trpezlivý. Už čoskoro si spolu budete vo všetkom rozumieť – ako voľakedy.

Ryby

Dlho očakávanú dôležitú informáciu, ktorá môže radikálne zmeniť váš život, získate bez väčších problémov. Prichystajte sa na hroziace rodinné konflikty. Ak sa nedáte zaskočiť nečakaným útokom a vhodne zareagujete, vyjdete z nich ako víťaz.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články