Najčítanejšie Pre zábavu 

Horoskop na august

Baran

Pripravte sa na rozmarné obdobie, v ktorom stretnete niekoho, kto vo vás prebudí skryté túžby a nádeje. Dávajte si pozor, aby ste ho strojenou chladnosťou neodradili. Počítajte so správou, ktorá vám v súkromnom živote prechodne skomplikuje situáciu.

Býk

Potrebujete samotu, pokoj a ticho. Vo vyčerpávajúcom období musíte načerpať nové sily a ujasniť si ciele. Určite vám dobre padne prechádzka po lese, behanie, plávanie, alebo zahĺbenie do knihy. Všetko podriaďte hľadaniu rovnováhy a nezačínajte s ničím novým.

Blíženci

Neodsudzujte na priateľovi to, čoho sa sám nedokážete zbaviť. Ak vám skutočne záleží na jeho priateľstve, buďte mu príkladom. V oblasti financií na vás čakajú náhle výdavky, ktoré vám, však už v blízkej budúcnosti dopomôžu k vyššej sume peňazí.

Rak

Prežívate vhodné obdobie na sprístupnenie nových, neznámych ciest ponúkajúcich nevšedné možnosti. Nedajte sa odradiť a presadzujte svoje vlastné nápady. Stretnete niekoho, kto vám na ceste za úspechom pomôže. Možno nie zajtra, ale všetko má svoj čas.

Lev

Vaše plány do budúcnosti budú úspešné, ak sa zameriate len na ich splnenie a nedáte sa rozptyľovať ostatnými, zdanlivo rovnako dôležitými vecami. V partnerskom živote zažijete chvíle plné lásky a porozumenia. Nedovoľte, aby vás rozrušilo správanie istého známeho.

Panna

Ak cítite potrebu niečo zmeniť, v prvom rade zvážte, či len hrdinsky nejdete hlavou proti múru. V oblasti financií sa môžu vyskytnúť menšie problémy, ale váš doterajší spôsob života vážnejšie nenarušia. Dôležité pracovné stretnutie si nenechajte na poslednú chvíľu.

Váhy

Ak sa cítite slabý a unavený, mali by ste si čo najskôr zobrať pár dní voľna a vybrať sa do prírody. Inak vám hrozia zdravotné problémy. Aj v rodine sa pokúste diplomaticky vyhýbať konfrontáciám, iba by ste zbytočne zvyšovali svoje psychické napätie.

Škorpión

V najbližších dňoch vám bude osožná spolupráca s človekom, ktorý sa ešte donedávna tešil vašej dôvere. V osobnom živote budete bojovať a nedostatkom času na spoločné záľuby, no vďaka veľkorysosti partnera nepocítite únavu. Vážte si jeho pozornosť.

Strelec

Je pravdepodobné, že po dlhšom čase nájdete prácu, ktorá bude napĺňať nielen vašu myseľ, ale aj bankové konto. V súkromí nedovoľte, aby rodina vášho partnera zasahovala do vášho vzťahu. Nechajte však partnera, nech sa so svojou rodinou porozpráva on.

Kozorožec

Toto obdobie síce príliš nepraje láske, ale pozitívne vplýva na dobré pracovné výkony. Preto by ste sa radšej mali hádkam s partnerom vyhnúť. Inak by ste mohli doplatiť na svoju tvrdohlavosť. Všetku silu a energiu venujte dosiahnutiu uznania na pracovisku.

Vodnár

V práci sa nenechajte rozptyľovať maličkosťami, sústreďte sa na podstatné veci. Len tak dokážete splniť istý sľub. V súkromí sa nedajte vyprovokovať rozladenosťou partnera. Nie každý stojí o vašu radu. Doprajte partnerovi trochu samoty.

Ryby

Žiadna kaša sa neje taká horúca, aká sa navarí. Nikam sa neponáhľajte, času máte dosť. Ak si dobre premyslíte, na čom vám viac záleží a na čom menej, môžete sa tešiť na perspektívnu budúcnosť. Ak dokážete využiť príležitosť, pocítite to aj finančne.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články