Aktuálne Dobré rady 

Dobré tipy na vianočné darčeky

Vianoce sú už za pár dní. Ak patríte medzi tých, ktorí si kupovanie darčekov pre svojich blízkych nechávajú na poslednú chvíľu, máme zaujímavé tipy pre všetkých členov rodiny.

Zdravotný balíček: 

Špeciálne balenie určené pre diabetikov, ale preventívne aj pre tých, ktorí majú cukrovku v rodinnej anamnéze. To je DIAbox od spoločnosti Wörwag Pharma, v ktorom sa nachádza 90 tabletový výživový doplnok Vitamíny pre diabetikov a ako darček je pribalená masť na päty a chodidlá s obsahom urey Ureagamma. Každá tableta Vitamínov pre diabetikov má optimálne namiešaný pomer práve tých vitamínov a minerálnych látok, ktoré organizmus diabetika potrebuje. A to vitamín A, C, E, vitamíny skupiny B, chróm a zinok. Diabetici by nemali zabúdať nielen na správnu výživu, ale aj na svoje nohy. Tie môžu rozmaznávať s masťou Ureagamma, vďaka ktorej si chodidlá zachovajú jemnosť, hydratovanosť a zdravie. Kúpite v lekárni. Viac informácií o cukrovke a rôzne užitočné rady a tipy, súvisiace s týmto ochorením, nájdete na www.diabetik.sk.

Voňavý darček:

Vonné tyčinky značky Sweet Home DUO Pack od slovenskej spoločnosti Persona potešia úplne každého. Jedno balenie obsahuje až dve exkluzívne vône, vďaka ktorým si prevoniate príbytok až dvakrát. Vybrať si môžete napríklad vône pripomínajúce ďaleký východ Šafránové kvety a Orient alebo kombináciu vôní Jazmín/Figa a Citrónová tráva. Omamná a čisto prírodná vôňa sa uvoľňuje postupne, takže vydrží až niekoľko týždňov. Kúpite v sieti predajní drogérií DM.

Skrášľujúci darček so zlatom:

Každá žena chce byť pekná a vyzerať sviežo a mladistvo. Ak máte takú medzi svojimi blízkymi, podarujte jej luxusnú kozmetiku s obsahom zlata. Elixír My secret 24K GOLD ELIXIR od českej kozmetickej značky, postavenej na francúzskych základoch, For Life & Madaga má unikátne zloženie, ktoré bolo vyvíjané niekoľko rokov, aby zodpovedalo najmodernejším poznatkom z oblasti kozmetiky a dermatológie a zároveň najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Obsahuje 24K mikropráškové zlato, 24K koloidné zlato, rastlinné kmeňové bunky Citrustem, kaviár, kyselinu hyalurónovú, kolagén a hydratačný a vitamínový komplex. Jedinečné zloženie chráni pleť pred predčasným starnutím, napomáha redukovať mimické aj hlboké vrásky, zlepšuje elasticitu pleti, zvyšuje jej pevnosť a pružnosť, poskytuje pokožke intenzívnu hydratáciu a energiu. Pravidelným používaním „zlatého elixíru“ sa redukujú nepekné známky únavy a uvoľňuje sa napätie v pokožke. Účinné zložky bojujú tiež proti toxínom a negatívnym vplyvom životného prostredia, nedráždia pokožku a neupchávajú póry. Po použití je pleť zamatovo jemná, hebká a omladená. Elixír v elegantnom balení sa používa ráno aj večer. Kúpite na www.forlifemadaga.com. Cena je 50,50 eur za 30 ml.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články